Wpis z mikrobloga

@polock: na czym oglądasz jaka aplikacja program , dokonałeś aktualizacje listy ? jak zmieniasz serwer to trzeba ponownie pobrać swój link bo wtedy się on zmienia jeśli to zrobiłes to masz aktualną listę
@knopiczka tivimate, wiem, że trzeba zmienić link i to robiłem..Mimo to nie działa na prawie każdym programie. Niedawno wszystko działało jak trzeba, od może tygodnia mam błąd 500.
@MkD1337: @puniek
No właśnie teraz na tivimate nie działa, a na televizjo działa. Tylko, ze w televizjo obsługa archiwum to katorga w porównaniu z tivimate. Chyba, że coś żle robie.
@polock: Czytałeś "news" na stronie plusX? Tydzień temu czy tam więcej była zmiana linku i rusek napisał, że jeśli nie działa archiwum to trzeba pobrać od nowa listę z "get m3u playlist"
Również mam Televizo i archiwum działa bardzo dobrze i szybko, a czy to jest taka katorga z tym to bym nie powiedział kwestia przyzwyczajenia.... Najważniejsze że działa i epg również działa elegancko....
@knopiczka: @dawber
Dobra, naprawiłem.
Lista była w porządku, działała. Problem leżał gdzieś po stronie telewizora ( z android TV). Nie wiedziałem gdzie, wiec przywróciłem ustawienia fabryczne, zainstalowałem tivimate na nowo - i działa już jak należy.
televizo jest bardzo dobrym programem, jedyna jego wada jest taka, że nie możemy zapisywać treści z archiwum natomiast odtwarzanie działa perfekcyjnie.