Wpis z mikrobloga

@Piotr_Rupik: Powiem ci fajny Piotrze, że im więcej czytam napieralczyków tym mam większe pretensje do naszego Pjotera. Części on swoją propagandą zrobił wodę z mózgu. Niczym nasi politycy od lewa do prawa. Ja tam mam czas i Pietrasem gardzę, ale on rwa robi już krzywdę ludziom. Tak mnie teraz naszło. Kilku z nich serio chyba myśli, że wytryski intelektualne Piotruli sprawią, że będzie wojna lub nie albo że ktoś wygra lub
@bkce: Sorry że odpisuje dopiero teraz, ale zgadzam się w 100 procentach i mogę tylko dodać że Napierała (jak sam często stosował to w "książce") TO SZKODLIWY FANTASTA.

Mam nadzieje że jego wyznawcy kiedyś zrozumieją że nam po prostu #!$%@? zależy na tym kraju, prawdzie, polskim środowisku akademickim i jutubie :D
@typowy_lobuz: Wiesz co, jest kupa ludzi po prostu samotnych czy spędzających całe dnie na HO. Nie mam najmniejszego problemu zrozumieć typów, którzy odbierają go niemal jak członka rodziny. Sra contentem po 3-4h dziennie, oczywiście mówię o najlepszych czasach. Chłopie, żądne z nas z matką, ojcem, a prawdopodobnie i partnerem tyle nie gadał w tym miesiącu ile słuchał tego pajaca? Trochę szokujące.