Wpis z mikrobloga

Hej Wykopowicze, chciałem się podzielić z Wami moją "przyjemną" przygodą z kontem Zen. Od jakiegoś czasu postanowili sobie ułatwić życie i znaleźć sposób na zdzieranie z nas kasy na potęgę.

To już nie to samo konto, co kiedyś. Teraz płacisz za wszystko, czego się dotkniesz: wpłaty 0,3%, wypłaty, słabsze ubezpieczenia, samo konto, przewalutowania, bankomaty - jak za zboże! Dodajmy do tego zepsute cashbacki które już właściwie nie działają, ale wpłacając pieniądze żeby z nich skorzystać prowizję zapłacić trzeba. Chciałem się pozbyć tego konta, ale apka nie pozwoliła, bo miałem na koncie aż 5 zł.

Poradzono mi wypłacić te 5 zł, ale nic z tego. Przelewu (płatnego) nie można zrobić na Revolut (numery kont revolut są zablokowane), a przez kartę czy Apple Pay - kwota za mała. Na koniec dowiedziałem się, że żeby wypłacić te 5 zł, trzeba zapłacić od 25 do 120 zł w zależności od metody. Zen to totalny scam i ostrzegam Was przed nimi!

#zen #oszukujo #finanse #revolut #bankowosc
kmiclowsky - Hej Wykopowicze, chciałem się podzielić z Wami moją "przyjemną" przygodą...

źródło: 1580D155-C319-4831-88CB-D23A844DA141

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@kmiclowsky: Pozostaje wpłacić brakuje pieniądze do kwoty minimalnej akceptowalnej płatności i wtedy zapłacić. Ewentualnie porzucić te 5 zł i o nich zapomnieć.
  • Odpowiedz
@kmiclowsky: a możesz płacić w necie? Może jakaś fundacja albo inicjatywa jak humblebundle czy nawet pajacyk czyli coś gdzie masz opcje dotacji ile dokładnie chcesz, wtedy możesz wklepać dokładną kwotę i dokładnie tyle Ci ściągnie z konta żeby je wyzerować.
  • Odpowiedz
@kmiclowsky: Dziwne, od zawsze zasilam Revoluta poprzez Zen i zawsze działa. Inna sprawa, że zasilenie musi być na wyższą kwotę, nie pamiętam, chyba minimum 40zł. No ale to dobij do tych 40 czy 50 i wtedy sobie przelejesz.
  • Odpowiedz
@kmiclowsky: No ale po co przelew, jak możesz zrobić doładowanie konta Revoluta, wskazując jako kartę tę z Zena. Przelew w kilka sekund.

Aha, i cashback działa mi zawsze bez problemu, tylko fakt, że czasem nie dostaję powiadomień. Ale w historii transakcji jest.
  • Odpowiedz
  • 0
@Niekumaty_: za mała kwota. Misiałbym dopłacić do 50zł płacąc 0.3% prowizji. ZERO PRZECINEK TRZY PROCENT ZA MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z 1% CASHBACK

Mi cofnęli 3 cashbacki z ali zrzucając winę na ali
  • Odpowiedz
@kmiclowsky: Chwila, chwila, nie wkładaj mi w usta słów, których nie wypowiedziałem. Ja tylko chciałem Ci pomóc, bo odniosłem wrażenie, że szukasz rozwiązań, a nie wymówek. Chyba się pomyliłem, bo dostając gotowe recepty na poradzenie sobie ze swoim problemem, Ty te problemy piętrzysz. Mi Zen się do moich celów sprawdza i niewiele bo niewiele, ale zarabia na siebie. Nic więcej nie potrzebuję.
  • Odpowiedz
  • 0
@Niekumaty_: pomocy nie potrzebuję, bedę pisał do knf i rzecznika praw konsumentów. Szczególnie z blokowaniem przelewów do revoluta. Miałem nadzieję ostrzec innych przed korzystaniem z zena. Czy prosiłem o pomoc w poście? Wyrwę im moje 5zł z gardła, a od plucia na zen mam sucho w ustach.
  • Odpowiedz