Wpis z mikrobloga

okno overtona


@aegispolis: okno overtona to jest przesunięte na zachodzie, gdzie "prawica" popiera małżeństwa homo i adopcję przez nie dzieci czy aborcję.
@Przypadkowy: dokładnie, ale nie tłumacz lewakowi, on sączy propagandę. najważniejsze, że pozbyto się ludzi, przez których były niesnaski. choć ja osobiście żałuję ich odejścia.
okno overtona to jest przesunięte na zachodzie, gdzie "prawica" popiera małżeństwa homo i adopcję przez nie dzieci czy aborcję.


@mocznikkk: No w stosunku do Polski przesunięte na pewno. Tylko dlaczego uważasz, że to u nas powinniśmy iść jeszcze dalej? Poza tym plis ziom, ja już wiem, że ty trollujesz, nie musisz więcej udawać do mnie, bo po co
No to generalnie powodzenia,


@aegispolis: a dziękuję, przyda się.

jeśli po prostu przyjmujesz narrację jednej ze stron w konflikcie partyjnym.


@aegispolis: to samo mogę napisać o tobie, prawda?

Mogli jednym ruchem przekreślić "narrację" Mentzena i stanąć do prawyborów. Skoro tego nie zrobili, to chyba "narracja" Mentzena jest po prostu prawdziwa?
to samo mogę napisać o tobie, prawda?


@Przypadkowy: No właśnie nie, nieprawda.

Zupełnie zapomniałeś o tym, jak stawiali ich przed sądem partyjnym za rzekome szkodzenie partii, którym było krytykowanie prorosyjskich wypowiedzi Korwina? Albo manipulacje przy prawyborach? Czy wreszcie najwazniejsze - to że zmienili statut tak, że zwycięstwo w prawyborach nie zapewniało miejsca na listach, a dalej decydujące zdanie miałby i tak Mentzen?

Widać właśnie, że zapominacie, więc trzeba przypominać.
@aegispolis: o niczym nie zapominam. Nie znam tych szczegółów, tak blisko nie śledzę tych spraw, bo mam swoje życie do przeżycia.
O zmianie statutu w ogóle nie wiedziałem. Mimo to nadal uważam, że mogli stanąć do prawyborów, a Mentzen sam powiedział, że gdyby wygrali, to by uznał ich zwycięstwo.
@aegispolis: bo uważam ją za prawdziwą. Gdyby stanęli do prawyborów, wygrali je, po czym "fuhrer Mentzen'' odmówił im zwycięstwa, to pewnie bym przyjął twoją narrację. Fakty jednak potwierdzają "narrację" Mentzena: jasno i dobitnie odmówili udziału w prawyborach, powołując się na jakieś umowy czy protokoły.
No więc ja mam odmienną nadzieję: że Konfa będzie szła dokładnie w kierunku wolnościowym.


@Przypadkowy: Będzie szła w kierunku wolnościowym tak samo jak PiS po wyborach w 2015 miał obniżać podatki i wprowadzać idee wolnego rynku, o czym wielu na wykopie przekonywało xD
Zresztą już w ostatnich wyborach była narracja że k0nfa to ugrupowanie wolnościowe i warto oddać na nich głos, bo będą zajmować się wyłącznie kwestiami gospodarczymi, a narodowców w
@aegispolis: no ale jest faktem, że mogli stanąć do walki w prawyborach i tego nie zrobili. Druga rzecz: powoływali się przy tym nie na twoje wyjaśnienia,lecz na to, że im jedynki "się należą". Z powodu tych dwóch FAKTÓW uważam narrację Menzena mówiącą dokładnie o tych dwóch faktach za prawdziwą, bo zgodną z rzeczywistością. Czego Ty nie rozumiesz?
@sotilas

Jeśli chodzi o polityków, to jakbyśmy mieli się zastanawiać, który nie #!$%@? głupot, to byśmy nigdy nie zagłosowali. W polityce raczej powinnismy porównywać kto #!$%@? głupoty mniejszej wagi i z mniejszą częstotliwością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dziad_Mroz: Z oświadczenia majątkowego Bosaka jak zostawał posłem:
- 10k zł oszczędności
- 11,5k zł zarobku z pracy... w biurze poselskim u swojego kolegi z partii Winnickiego
Reszta pozycji z oświadczenia to null, zero, nie dotyczy. Jeżeli miał samochód to jego wartość wynosiła poniżej 10 tys. zł, więc nie musiał wpisywać

Jego to chyba rodzice utrzymywali, bo za 11 500 zł/rok nie da się utrzymać w Polsce

https://orka.sejm.gov.pl/osw9.nsf/0/6F78C74B70D02214C12584B00037EBE0/%24File/OSW9P_033.pdf

Lewak teraz się
Pobierz ImperatorWladek - @DziadMroz: Z oświadczenia majątkowego Bosaka jak zostawał posłem:
...
źródło: obraz_2023-03-26_001030974