Wpis z mikrobloga

@sotilas: Czemu?

Wyborcy Konfederacji są relatywnie dobrze wykształceni, raczej zamożni (21 proc. wśród osób z dochodem na głowę w rodzinie 4500-7000 zł i 23 proc. - ponad 7000zł), stosunkowo dużo jest ich wśród kierowników i dyrektorów (23 proc.), właścicieli firm (16 proc.), ale także robotników (20 proc.) i oczywiście studentów i uczniów (31 proc.). Nie są przesadnie religijni.
@sotilas: kiedyś obiło mi się o uszy, że Wilk popiera związki partnerskie - jeśli gadam głupoty to proszę wyprowadzić mnie z błędu. no, ale jeśli je popiera, to kto tu jest lewakiem XD
no to jesteś libkiem(czyli lewakiem) w takim razie i Konfederacja to nie jest twój target.


@mocznikkk: a jednak będę na nią głosował. Mogę? Pozwalasz? xDD
@L3stko nie obserwuję go zbyt dokładnie, więc nie będę się wypowiadał. Natomiast kolo dużo osiągnął w życiu, więc na pewno bym nie wypowiadał się o nim lekceważąco czy pogardliwie.
@Przypadkowy: głosuj, bardzo się cieszę, że głosujesz, bo im nas więcej, tym lepiej. tylko mam wielką nadzieję, że Konfederacja będzie szła w kierunku patriotyczno-konserwatywnym, a nie wolnościowym. nie chcemy związków partnerskich, aborcji, imigracji zarobkowej, rozdziału kościoła od państwa i szeroko pojętego liberalizmu.
No więc ja mam odmienną nadzieję: że Konfa będzie szła dokładnie w kierunku wolnościowym.


@Przypadkowy: No wiele na to wskazuje, np. pozbycie się z partii wszystkich kojarzonych z wolnościowymi poglądami posłów, bo nie byli wystarczająco prorosyjscy, ewentualnie nie wystarczająco podporządkowani woli Führera Mentzena ( ͡° ͜ʖ ͡°)"

przecież opisujesz tutaj PIS, po co komu do tego konfederacja xD


@blablalbla: Bo bez Konfederacji PiS by nigdy takich
@blablalbla: PiS jest konserwatywny retorycznie, nie w działaniach. nie zakazał propagowania ideologii LGBT, nie wprowadził kar za aborcję, nie ściga ludzi lżących naszą wiarę, sprowadza masę imigrantów. PiS to nie jest patriotyczna, narodowa prawica. jedynie chce za taką uchodzić.
No wiele na to wskazuje, np. pozbycie się z partii wszystkich kojarzonych z wolnościowymi poglądami posłów, bo nie byli wystarczająco prorosyjscy, ewentualnie nie wystarczająco podporządkowani woli Führera Mentzena


@aegispolis: ja inaczej traktuję to wydarzenie. Ze słów Mentzena i Bosaka wynika, że ci, którzy odeszli, chcieli mieć zagwarantowane najlepsze miejsca na listach wyborczych, zamiast stanąć do walki o nie.
Ze słów Mentzena i Bosaka wynika, że ci, którzy odeszli, chcieli mieć zagwarantowane najlepsze miejsca na listach wyborczych, zamiast stanąć do walki o nie.


@Przypadkowy: No to generalnie powodzenia, jeśli po prostu przyjmujesz narrację jednej ze stron w konflikcie partyjnym. Z pewnością była bezstronna. Ty nie interpretujesz tego wydarzenia właściwie, tylko po prostu przyjąłeś gotową interpretację za swoją ;p