Wpis z mikrobloga

Cienizna straszna, dobrze, że jest ta otwarta beta bo planowałem kupić i bym się nieźle naciął. Idealnie by się to nadawało do gamepassa.
Powiem tak, doświadczenie jak z jakąś grą free to play diablo wannabe mmorpg robioną przez ubisoft. Odpadłem po 14 levelu bo bardziej wygląda to na symulator chodzenia po pustych przestrzeniach niż na grę typu hack and slash. Interfejs dosłownie wygląda jakby był wyciągnięty z jakiegoś darmowego klona diablo robionego przez indie solo developera z New Delhi.

Zawód straszny, Diablo 3 było jakie było, ale wciągnęło mnie niesamowicie od początku, bo grało się bardzo przyjemnie i chciało się cały czas iść do przodu, a tutaj mam wrażenie, że się męczę. I zaczynam rozumieć co ludzie mieli na myśli mówiąc, że styl graficzny Diablo 3 może jest nieco cukierkowy, ale szybko się nie zestarzeje. Może i Diablo 4 jest technicznie lepsze graficznie, ale całościowo wizualnie Diablo 3 jest przyjemniejsze dla oka do grania.

#diablo4 #diablo3 #gry
Niss - Cienizna straszna, dobrze, że jest ta otwarta beta bo planowałem kupić i bym s...

źródło: Diablo4_cnhubml

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Niss: D3 po wszystkich patchach ma naprawdę bardzo dużo do zaoferowania. Na premierę było beznadziejne.
D4 tak jak piszesz, strasznie nudne, monotonne, brak nowych mechanizmów, no dosłownie skopiowali Diablo Immortal 1:1
  • Odpowiedz