Wpis z mikrobloga

I znalazł się taki @michalec co będzie kręcić koperkowe afery, bo mam w dupie jakieś koncerty na 600 urodziny Łodzi i napisałem, że są ważniejsze sprawy obecnie od robienia jakiś Dni Parzęczewa. Link do jego wpisu
Dopisz jeszcze, że jestem pseudokibicem, bo chodzę na mecze. Może z Łodzi jesteś, ale w krwi płynie tobie wieś. Bez pozdrowień.

#sopelek #lodz
mrsopelek - I znalazł się taki @michalec co będzie kręcić koperkowe afery, bo mam w d...

źródło: Screenshot_20230325_093923_Facebook

Pobierz
  • 13
@mrsopelek Czy za to, że napisałeś prawdę o tym, że nie każdy jara się takim festiwalem, ta satyra człowieka upoważnia się do osądu jakoby coś Ci się należało bądź nie? Kim on jest poza zakochanym w mieście rowerzystą?
@mrsopelek: O cholera, przeczytałem przed chwilą drugi wpis i jakieś tam "żałosne hejty" i inne xD Miasto schodzi na psy, coraz gorsza ruina, ale jarajmy się bo przyjedzie Kult odcinać kupony od dawnej sławy i jakiś typ w spodniach dwa rozmiary za dużych xD
@mrsopelek ale wy macie kompleksy w tej Lodzi XD jedno z lepszych miast w Polsce. Marketingowo i rozpoznawalnie stoicie bardzo wysoko, bo z zaciekawieniem sledze wszelkie media spolecznosciowe piszace o Lodzi. Samorzad z pomyslem na miasto. Szkoda tylko utraconych lat przez tego prezydenta - zyda.
@tekserew: Nikt nie ma kompleksów. Kompleksy mają Ci robiący z Łodzi drugą Warszawę i nie potrafiący zrozumieć, że Łódź to miasto powstałe na przemyśle włókienniczym, gdzie większość mieszkańców to klasa robotnicza. Mówisz, że śledzisz sociale czyli na codzień tutaj nie mieszkasz. Więc nie jest to życie jak w Bevery Hills. MPK funkcjonuje jak w mieście pokroju Konina, drogi #!$%@?, bo najpierw latami czekało się na remont, później ponawiało przetargi bo było
@mrsopelek W jakim celu spotkanie? Bo jeśli pogadanka o fajnych plenerach w Łodzi to chętnie. Jak i o tym, ze jak ktoś się cieszy to po co jad nie na temat? Jak i o tym ze komentarze w Twoim stylu może każdy zamieścić pod Twoimi fotkami, co oczywiście nie ma sensu.
@michalec: To się ciesz gościu, dla mnie to możesz już teraz iść, rozstawiać namiot tam i czekać do lipca. Problem za to jest z tobą, bo jeden komentarz wystarczył, że nie przepaliłeś już ciśnienia i poszedłeś na Facebook kręcić koperkowe afery, zarzucać jakąś hipokryzję, jak dziecko w szkole, które chcę się podlizać nauczycielowi i leci do niego powiedzieć co mówią o nim inni uczniowie na przerwie. Narracja się nie udała, bo
@mrsopelek: #!$%@?ąc od tematu koncertów (osobiście uważam że inicjatywa jest spoko, chociaż nie wiem czy trzeba rzucać się na aż tak szeroki zagraniczny lineup), żądanie żeby profil nie publikował czyichś zdjęć bo autor skrytykował ideę rocznicowego koncertu to nawet nie jest żart, to jest rak w czystej postaci