Wpis z mikrobloga

@Espance miałem kiedyś fejk konto na ig takiego chada ( ͡º ͜ʖ͡º) branie było niesamowite, laski były w stanie przejechać całą Polskę żeby się spotkać, milfy po ślubie zdradzających swoich męży, wysyłanie wiadomo jakich zdjęć, ale dla pocieszenia było sporo normalnych, którym chad nie zawrócił w głowie, na tinderze raczej tylko ta pierwsza grupa i sklep z cukierkami
@futree: @NieRozumiemIronii ja na jakiejś jednej aplikacji(już nie pamiętam jak się nazywała) miałem ustawiony zasięg na cały świat i filipinki do mnie co chwilę wypisywały. Jedna po kilku wiadomościach podała insta, trochę pisaliśmy i zaczęła dzwonic nawet, ale że ja średnio ogarniam angielski to ja zbywalem. Potrafiła sobie po 2 dniach znajomości ustawić moje zdjęcie na telefonie xDD
@Espance jak nie jesteś przynajmniej 7/10 to lepiej darować siebie tego typu apki, algorytm jest bezlitosny. W realu mimo mordy 5/10 albo nawet mniej, widzę że te lepsze laski interesują się bardziej, ale sporo ćwiczę i nadrabiam sylwetką swoją tragiczną mordę. Ja się tylko rozczarowałem tą apką, może wrócę za jakiś czas jak zalicze kolejny glow up, plus konto premium ofc żeby tylko coś zaliczyć. Jakieś głębsze relacje na tinderze graniczą z