Wpis z mikrobloga

@polaczek-typowy: jak chcesz wypłacić mała kasę (~2-3 tys. zł) to bodaj najlepiej wychodzi ci kupno steam decka i potem jego sprzedaż za gotówkę. Co do KYC, to nie wszystkie strony to mają (a przynajmniej tak było parę miesięcy temu).
@vanillla_guy: możesz podać jakieś? mam kilka skinów, może się uda sprzedać. Co do steamdecka nie wiem czy wiesz ale sprzedaż na olxach itp już będzie ciężka bo wchodzi dyrektywa, że każdy taki portal zgłasza wszystko do US, więc pasowałoby się z tego rozliczyć żeby spać spokojnie.
@polaczek-typowy: przez CS.Deals jeszcze w zeszłym roku dało się wyciągnąć kasę w ten sposób

Co do olx, to jak mieszkasz w większym mieście, zawsze możesz dać ogłoszenie na wykopie czy innym tego typu portalu z odbiorem osobistym i płatnością za gotówkę i US cmoknie cię w dupę. Przy tak małej kasie jak steam deck i podatku to zresztą jest i tak tylko wykroczenie skarbowe, a nie przestępstwo. Zawsze też możesz zapłacić
@happy_shroom: gratulacje, u mnie podobnie, tylko że wchodziłem z mniejszym kapitałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z 1,5k rok temu mam teraz jakieś 10k zł w kapsułach z majorów
Ja nie wypłacam tylko bawię się dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)