Wpis z mikrobloga

Jak już pisałem kiedyś wcześniej, pochodzę z Torunia, chciałbym odnieść się do rzekomego chodzenia kanałami Tucznika i tego że każdy chce mu #!$%@?ć. Otóż wymienione wyżej rzeczy to najprawdziwsza prawda XDD, już dobre z 3 lata temu znajomy opowiadał historię jak jego kumpel (lekki patus) dla beki zaczął gonić wieprza niedaleko osiedla. Ogólnie z tego co pamiętam to ten ziomek nie chciał chyba mu nawet #!$%@?ć tylko go postraszyć a grubas już o pomoc krzyczał. Co do tego że on się porusza jakimiś kanałami i taksówkami to też to jest w #!$%@? prawda, ostatnio widziałem go pod Zahir Kebabem na ul. Szerokiej, wziął na wynos i dosłownie biegł na postój taksówek (tam zawsze luźno co najmniej 5 stoi) więc wyciągnijcie sobie sami wnioski. Jak trafi w najlepsze to napisze jeszcze o historii która działa się pod pewnym klubem
#danielmagical #patostreamy
  • 17
@bezbekpol: Nie rozumiesz, to nie jest tak że on komuś siedzi kase lub u kogoś mocno sobie #!$%@?ł, to jest typ do którego każdy ma obrzydzenie/niechęć. Normalna osoba jak go widzi to się odsuwa, spojrzy z pogardą ewentualnie się zaśmieje, natomiast w tym mieście jest mnóstwo patusów którzy lubią sobie dać upust na właśnie takim "chłopcu do bicia"
@7Skrzydlokwiat: Ależ ja rozumiem, bo mam takie same odczucia. Tylko że jakoś nie chce mi się wierzyć, że gość "pomyka kanałami", skoro nagrywa sobie tik toki w centrum miasta. Sam piszesz, że jest tam sporo patusów, a mimo to, gościa nikt nie ruszył. Kumam, że w zatłoczonych miejscach nikt go nie ruszy, kumam, że jeździ taksówkami, ale wciąż, od taksówki do klatki ma kilka metrów, a mrugała to jest gówno, a
@7Skrzydlokwiat: to jeszcze nic, jak są te historie ze ta jego laska łysieje to najprawdziwsza prawda, mam znajomego który robi przeszczepy włosów i ostatnio była u niego zapisać się na przeszczep włosów z okolic bikini takie ma gniazdo na łbie. Nie kłamię
@Bumbum98: najpierw piszesz o "czekaniu całymi dniami", a teraz o "2 sekundach pod jego klatką". mam nieodparte wrażenie, że przyjąłeś sobie jakąś z dupy wyssaną tezę o nieuchwytnym grubasie i nie dociera do ciebie, że:
a) przed skupieniem się na tt, grubas informował mniej więcej, za ile wraca/wychodzi. ba, wręcz prowadził lajwy z taksówki.
b) grubas mówił np. poprzedniego dnia, że o 10 jedzie do sądu, że wraca o 20 itd.