Wpis z mikrobloga

#danielmagical muszę bo zaraz uduszę ty parobku jeden zakłamany tluczniku gadasz wiecznie ze nie masz na nic czasu, siedziałeś w więzieniu baobab latał na śmierdzące U2 zarabiał żebyś miał więzieniu kasę, załatwiał aktorów gdyby nie baobab nie miał byś wogole widzów okłamałeś wszystkich na godziny ze stream, jestes obłudnikiem śmierdzącym, za to jak potraktowałeś jace i Mariusza karma do ciebie wróci i oddaj Mariuszowi wszystkie pieniądze które zarobił u ciebie a jest ich sporo, uważasz ze jak będziesz robił sobie live na tt i udawał jaki ty jestes dobry i wogole człowieku taka żmija jak ty się nigdy nie zmieni i ladka zawsze będzie ze jestes patologia zniszczyłeś własna mamę zrobiłeś z niej alkoholiczkę wstydu za grosz nie masz, mam nadzieje ze za to wszystko odpowiesz jeszcze raz więzieniem bo dla takich ludzi jak ty to tam jest miejsce, a ty baobab wez się w garść i zacznij myśleć jak facet a nie patrzysz na tego śmierdziela bo to ze on olewa ludzi jak są już nie potrzebni to wiadomo nie od dziś otwórz w końcu oczy, za drogi jestes dla niego szkoda mu kasy na aktorów rób chłopie sam live
magdalena-olczak - #danielmagical  muszę bo zaraz uduszę ty parobku jeden zakłamany t...

źródło: 333AE9FE-1ABA-47ED-88C6-3D96BA41090F

Pobierz
  • 29
@magdalena-olczak: Najlepsze jest to, że przed świętami Bożego Narodzenia rozmawiałem z Baobabem, Mariuszem i jego mamą na transmisji na żywo na TikTok i starałem się mu uświadomić, że z Danielem do niczego nie dojdzie. Daniel to strasznie schorowany człowiek z wybujałym ego. Do osiągnięcia własnych celów jest poświecić bardzo dużo. Nic nie spokorniał na przestrzeni ostatnich kat. Od ludzi z takim charakterem jak ma Dana lepiej trzymać się jak najdalej.
@Rafatus69: ja mam nadzieje ze baobab weźmie się w garść i otworzy oczy w końcu on robi to samo co robił z Agnieszka a później jak się rozstali to robił z siebie pokrzywdzonego jaki biedny tucznik, swoją droga skoro tucznik ma swój hajs po co bierze od jacy żeby goha miała jaca nie ma jej w dowodzie by ja utrzymywać a skoro się spotykają a nie mogą a daniel wiesz o
@magdalena-olczak: Znaczy ja nie oceniam Daniela, też mam swoją przeszłość, ale różnica między mną, a nim jest taka, że ja wyciągnąłem i wyciągam z niej wnioski. Dana nic nie robi w kierunku polepszenia bytu swojego i swojej rodziny. Jest strasznie niedojrzałym człowiekiem, skoro jest świadomy, że jego mama i Jaca ma problem z alkoholem, a nadal przykłada rękę do spożywania przez nich alkoholu. Ciężko jest wyjść z #!$%@? toku myślenia, wiem
@magdalena-olczak: #!$%@? być takim Tucznikiem xD wiesz że wszystko w okół Ciebie zależy od tego czy jesteś na topie i czy masz hajs, jak nagle wleci banicja wszędzie albo jakiś nowy zakazik skrojony bezpośrednio pod protoplaste robienia z siebie menela w internecie to nagle nie masz kobiety życia która się Tobą brzydzi ale jest pazerna na fejm, nie masz ziomeczków od chlania i walenia po nosie bo dosłownie każdy w okół
@magdalena-olczak: mam nadzieje że po prostu przestaniecie oglądać to gówno by nie karmić tego człowieka. Jeśli on nie będzie miał wyświetlen to zdechnie w zapomnieniu i wszyscy będą szczęśliwi.
@tnt1916: po to żeby inne dzieciaki nie robiły takiej patologii jak on i ostrzegać ludzi ze wpłacanie takiemu człowiekowi pomagają mu niszczyć życie innym nie ponosząc za to konsekwencji nie znam innego streamera który własna mamę tak upodlił wsadził do więzienia bił na kamerach kulami wyzywał od najgorszych nie ważne jaka by miał mamę ale nigdy nie ma można tak kobiety traktować, sam tez jace ciągnął w ramiona gohy bo miał