Wpis z mikrobloga

@majkkali: typie jakie argumenty?

"geje beda mogli brać śluby" - uuu głosujmy na PO bo ten postulat taki postępowy

"babciowe" - ee tylko tak gada żeby zdobyć elektorat pis xD

Rudy kłamca leje do pyska swoim wyborcom a ci sie jeszcze cieszą:D
  • Odpowiedz
Uszczelnienke VAT, Baltic Pipe, port LNG, mur na granicy z Białorusią, liczne zbrojenia, uniezależnienie się od ruskich węglowodorów


@meehow97: Uszczelnienie VAT nie działa, Baltic Pipe zaczęła polska spółka, zbrojenia o kant dupy można rozbić (może wymienisz? xD), mur na granicy z Białorusią to jest żart, uniezależnienie się od ruskich węglowodorów to jest inicjatywa w całym UE. Port LNG był realizowany przez rząd Donalda Tuska i Ewy Kopacz, otwarty w 2015.

Co
  • Odpowiedz
@yaah: oh no PO wali populizmem, PiS, PO jedno zło!

To wez mi powiedz gdzie PO powołało prokuratora komunistycznego oraz zastępcę ministra sprawiedliwości który zrobił się tez prokuratorem generalnym i Pawlowicz (XD) do trybunału konstytucyjnego? Albo waliło na propagande po 3mld? Albo zajumalo z funduszu dla osób niepełnosprawnych hajs na 15 emeryturę przed wyborami? Może chociaż jak PiS wprowadziło 3 systemy podatkowe jednego roku i ogłaszalo nowe rozporządzenia na Twitterze? Przepychało
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: ty dosłownie powtarzasz słowa tuska szkoda czasu na dyskutowanie z sekciarzem, sam widzisz, że ludzie nie wierzą rudemu populiście, który niczego dobrego dla tego kraju nie zrobił i nie zrobi, naura
  • Odpowiedz
ty dosłownie powtarzasz słowa tuska szkoda czasu na dyskutowanie z sekciarzem, sam widzisz, że ludzie nie wierzą rudemu populiście, który niczego dobrego dla tego kraju nie zrobił i nie zrobi, naura


@meehow97: xDDDD

Już dawno nie widziałem prawdziwego pisowca na wykopie
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny to jest właśnie ten problem, że każdego kto krytykuje rudego uważasz za gorszego od siebie, a rudy dosłownie niczego dobrego nigdy nie zrobił, mało tego jest zwyklym populistą, jest równocześnie katolikiem i wspiera lgbt, krytykuje pis, a jest socjalistą i chce rozdawać jeszcze więcej, mógłbym tak wymieniać jeszcze przez godzinę ale to jest strata czasu bo i tak do Ciebie nie dotrze i okej mi to akurst zwisa ale pogarda dla
  • Odpowiedz
że krytykujesz dosłownie każda inwestycję pisu


@meehow97: Przecież Ty wrzuciłeś rzeczy, które nawet nie są inwestycją pisu.

o wojnie hybrydowej na naszej czy litewskiej granicy, które była preludium do wojny w Ukraini


@meehow97: okurde, tak było, jestem pewien xD
  • Odpowiedz