Wpis z mikrobloga

#koronawirus
skoro parę lat po szczepieniu pfizerem (tylko pierwsza dawka podzielona na dwa shoty) nie mam powikłań to już nie dostanę? jak to wygląda w statach? i jak to z tym białkiem kolca jest ostatecznie? miało się trochę namnożyć i przestać- jedne źródła podają że tak jest i nie ma się czym martwić, a ludzie mieli powikłania z innego powodu, inne, że się mnoży cały czas i uszkadza narządy wewnętrzne. to w końcu ciągle we mnie siedzi i robi szkody czy nie i mogę spać spokojnie? dostaję informacyjnego #!$%@? i nie wiem co się dzieje xDD
  • 6
@Smiecharz: jak napisał @Big_Fomo a w słowach B.Gatesa to brzmi tak:
Jeśli chcesz zobaczyć skutki uboczne po dwóch latach to musisz zaczekać dwa lata
a co do twoich wątpliwości to oddaj krew pod mikroskop (ciemnego pola) i sam zobaczysz czy wziąłeś 1 (placebo)
2 (mRNA)
3 (cały możliwy syf)
Z resztą masz to wypisane ale na wszelki wypadek zrób to
Przynajmniej będziesz wiedział czy nadal jesteś homo sapiens czy faktycznie jesteś
@Smiecharz: Jak możesz być parę lat po szczepieniu skoro dla zwykłych frajerów one wystartowały w maju 2021 a więc nawet dwa lata nie minęły. Jak byłeś ze specjalnej grupy to były od końca grudnia 2020 a więc nadal nie można powiedzieć że parę lat.

A na pytania które zadałeś odpowiedzi póki co nie ma. Pewnie poczekasz na nią kilka lat.
@Smiecharz: Widać naczytałes się bzdur foliarstwa, skutki uboczne występują do kilku tygodni po szczepieniu i są tak rzadkie że prędzej wpadł byś pod samochód wychodząc z punktu szczepień, żadna szczepionka w historii nie dała powikłań po latach
Widać naczytałes się bzdur foliarstwa


@LittleDonkey: trudno się nie naczytać i nie przestraszyć jak pół internetu zasrane a ja medycznego backgroundu nie mam a nawet doktorzy mogą bzdury rozsiewać ()