Wpis z mikrobloga

U mnie też jakaś moda się zrobiła na wyrzucanie toreb z jedzeniem. Zbieram to po klatce, czasem też u rodziców w bloku i jem przez cały tydzień. Zupełnie dobre jedzenie, nie wiem co Ci ludzie mają w głowach.
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: dobrze robisz. Ja wystawiam jedzenie przed drzwi jak np. nie dojem kebaba. Zawsze ktos je zabiera. Serce mi się raduje na myśl, że pomogłem komuś potrzebującemu. I nie marnuję jedzenia to bardzo ekologiczne.
  • Odpowiedz
@Jasper666: jakoś czas temu miałem dietę pudełkową i miały przyjść dwie paczki na weekend. Sprawdzam rano i była jedna. Dzwonię do diety i mi wysyłają zdjęcie że dali dwie, czyli ktoś ukradł, pewnie somsiad sobie pomyślał coś w stylu "dali mu dwie, to se wezmę jedna bo po co mu". Jak były pojedyncze to nie ukradł, taki dobry!
  • Odpowiedz
Wychodzę dziś przed drzwi mieszkania a tam torba z jedzeniem koło drzwi somsiada. Wziąłem bo somsiad pewnie wyrzuci a ja z chęcią to zjadłem. Były smaczne naleśniki + jakiś pulpet i sporo surówki. Polecam.


@Yurakamisa: Dbasz o środowisko i nie pozwalasz na marnowanie żywności - tak trzymać Mirku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz