Wpis z mikrobloga

Kolejny przegrany dzień, bez znajomych, bez miłości, za to pełen bezsensu i beznadziei. Kolejny cień przegranego życia. Pogodziłem się z tym, że tak będzie już zawsze. Jedyne co mnie trzyma przy życiu to słodka obietnica śmierci, która kiedyś przyjdzie, a której nie wiem dlaczego nie chcę przyspieszać.
#przegryw #depresja #fobiaspoleczna #zalesie
  • 25
  • Odpowiedz
@Kamilo67: znów ty oj:/ kolega wilk ci dokładnie wyjaśnił, ja w sumie też już dawno powodzenia z hobbym i ogólnie to wilk ci daje w tych postach darmowa terapię, pokazuje ci inny tok myślenia, mógłbyś to docenić, ale ty nie chcesz takich rad przykro
  • Odpowiedz
@Bad_Wolf:

a ktoś powiedział, że życie jest sprawiedliwe?


Zachowujesz się tak, jakby ci się podobało (twoje cwaniaczkowanie jest typowe dla jego entuzjastów), a żeby mogło się racjonalnie podobać, to musiałoby być m.in. sprawiedliwe.

Jak źle trafiłeś to dymasz X razy więcej


To ty powinieneś dymać za niego, jeśli "dobrze" trafiłeś (tj. stałeś się zbyt pewnym siebie, energicznym cwaniaczkiem, zapewne niemającym ogółem nic przeciwko doprowadzaniu do trafiania).

kolejny co myśli, wróć
  • Odpowiedz
powiedzcie jak to jest ze aż tyle wykopków narzeka na brak znajomych i samotność?

to czemu nikt nie zawiera znajomosci i z tym nie walczy?

@Mirkova: Spróbuję wyjaśnić, zacznę od wyjaśnienia abstrakcyjnego, choć nie sądzę, że je zrozumiesz. Zaskocz mnie!

1. N osób jest w stanie narzekać
2. Te same N osób nie jest w stanie "z tym walczyć i zawierać znajomości", z róźnych powodów, np. braku sił, umiejętności, sprzecznych potrzeb
  • Odpowiedz
@Mirkova: no cóż ostatnio chciałem się zakolegować z kimś kto bardzo potrzebował kolegi ale nie chciał wnioskuje, że bycie przegrywem to hobby hehe @Bad_Wolf: ale cię atakują swoją mentalnością przegrywa i pitolą bez sensu, za to ja jestem z tobą i cię popieram siła w nas ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz