Wpis z mikrobloga

Kolejny przegrany dzień, bez znajomych, bez miłości, za to pełen bezsensu i beznadziei. Kolejny cień przegranego życia. Pogodziłem się z tym, że tak będzie już zawsze. Jedyne co mnie trzyma przy życiu to słodka obietnica śmierci, która kiedyś przyjdzie, a której nie wiem dlaczego nie chcę przyspieszać.
#przegryw #depresja #fobiaspoleczna #zalesie
  • 25
  • Odpowiedz
@w_glab_przeszlosci Weź pod uwagę, że wielu normików ma znajomych i przyjaciół licznych w setkach. Wszytko to zazwyczaj teatr uśmiechów i życzeń śmierci za plecami. Ludzie to kłamliwe #!$%@? i egoiści do potęgi. Jak zarzucisz jakikolwiek filtr dla grona znajomych to z automatu pula zawęża się do 1 promila.
Czasem po prostu nie warto.
  • Odpowiedz
@Hellicon: takie racjonalizowanie działa, ale na krótką metę. Człowiek jest zwierzęciem politycznym i głęboko zakorzenione instynkty pchają go do ludzi. Brak głębszych relacji z ludźmi niszczy człowieka.
  • Odpowiedz
@w_glab_przeszlosci Człowiek tym się od zwierząt różni, że potrafi walczyć z instynktami.
Fakt dla zdrowia psychicznego kontakt z ludźmi jest konieczny ale głębszych, PRAWDZIWYCH relacji nie nawiążesz na siłę i z kimkolwiek.
To nie racjonalizacja ale mój sposób na życie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Skąd wiesz, że nic nie robi?


@Hellicon: .a gdzie efekt? A no właśnie stąd.

Może mu ciężko bo urodził się z benisem zamiast pierogiem i nie ma 99+ gdziekolwiek się pojawi.


@Hellicon: a ktoś powiedział, że życie jest sprawiedliwe?
Jak źle trafiłeś to dymasz X razy więcej aby osiągnąć to samo.
  • Odpowiedz
@Bad_Wolf: Ano nie jest i nie każdy chce #!$%@?ć całe życie żeby mieć to samo co inni mają na dzień dobry. Podejrzewam, że stąd smutek opa, a ty nie pomagasz.
  • Odpowiedz
@w_glab_przeszlosci: Mam. Żyję już trochę na tym świecie i ludzie mnie męczą co raz bardziej choć próbuję iść swoją drogą. Jak nie planujesz powiesić się na krawacie to spróbuj zrobić coś dla siebie, poprawić sytuację. Technika małych kroków, nie wyznaczaj sobie trudnego celu od razu.
  • Odpowiedz
@Bad_Wolf: nie zrozumieją z mentalnością przegrywa eh uh smutek, wolą właśnie myśleć że świat się musi dostosować do nich i użalać się nad sobą xd smutasne to
  • Odpowiedz
@Bad_Wolf: To autyzm się wybiera? Bardzo ciekawe.

Nie wiem po #!$%@? piszecie tego typu wysrywy, nie podajecie ludziom żadnych rad, a tylko specjalnie #!$%@?. Co tymi postami chcecie osiągać? Jak dla ciebie to jego wina to go olej i tyle.
  • Odpowiedz
To autyzm się wybiera? Bardzo ciekawe.


@Kamilo67: gra się takimi kartami jakie się ma.
Masz ujowe to twój problem. Nikt ci nie da lepszych.

Zamiast zająć się sobą, w takim wypadku, to jęk bo sam. Wielkie zaskoczenie iż nikt sobie nie chce #!$%@?ś życia wiążąc się z osobnikiem o #!$%@? genomie.
No pikachu.

Nie wiem po #!$%@? piszecie tego typu wysrywy,


@Kamilo67: a dlaczego oni je piszą?

nie podajecie ludziom
  • Odpowiedz