Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki,

potrzebuję pomocy. Od wielu lat, codziennie w mojej pracy korzystam z notatek Google Keep - zarówno z wersji przeglądarkowej, jak i z aplikacji androidowej.

Dziś pojawił się problem, którego nie rozumiem i wydaje mi się, że wykonałem już wszystkie możliwe czynności.

Otóż w notatkach wyskakuje mi błąd, który jest widoczny na poniższym zrzucie ekranu. Uniemożliwia mi to korzystanie z aplikacji.

Co ciekawe, błąd pojawia się również w aplikacji androidowej ("Nie masz uprawnień dostępu do Keep / zamknij"), ale on nie uniemożliwia sporządzanie notatek.

Taka sytuacja ma miejsce po raz pierwszy. Oto, co zrobiłem:
- wielokrotny restart komputera i telefonu,
- logout/login z konta Google,
- reinstall aplikacji Google Keep na androidzie,
- install Google Chrome na komputerze, celem zalogowania się do wersji przeglądarkowej z przeglądatki Googla, a nie FireFox,
- logout z konta Google ze wszystkich urządzeń widocznych z poziomu zarządzania kontem.

Nic nie pomogło. Może Wy mi pomożecie?

Dodam, że notatek mam tysiące. Funkcja Google Takeout pokazuje mi ich ponad 3500. To możliwe, żeby w ten sposób Google sygnalizowało mi, że "zapchałem" sobie miejsce? Korzystam z Google One i usługa "storage" pokazuje mi, że mam ponad 50gb wolnego miejsca.

Z góry dziękuję,
Visius

#google #googlekeep #programowanie #informatyka #windows #android #keep #aplikacje #notatki #kiciochpyta
Visius - Mirabelki i Mirki,

potrzebuję pomocy. Od wielu lat, codziennie w mojej prac...

źródło: błąd

Pobierz
  • 2
@FFFFUUUU: Sprawdziłem, wcześniej - działa. Umożliwia przeglądanie i tworzenie notatek. Przede wszystkim chodzi mi jednak o przejrzystość w wersji przeglądarkowej + synchronizację z aplikacją androidową. W mojej pracy piszę na komuterze, a czytam na telefonie. Napisanie notatki w kalendarzu w niczym jednak nie pomaga. Nie widzę jej jako "nowej" w aplikacji androidowej, bo mam w niej błąd dostępu.