Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Dziwne uczucie, ale normalnie jest mi żal byłego mojej dziewczyny. Typ z mordy 4/10, jest od niej niższy, ma krótkiego i cienkiego #!$%@? oraz problemy z utrzymaniem erekcji. Oprócz tego jest gumcelem. Zostawiła go, bo był o nią chorobliwie zazdrosny (w sumie mu się nie dziwię, bo ona jest mocne 9/10). Jeszcze po rozstaniu do niej simpował. Czy to w ogóle normalne, że ona mi tyle o nim opowiedziała?

#przegryw #blackpill #redpill #zwiazki #gumcel


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim.

  • 13
Czy to w ogóle normalne, że ona mi tyle o nim opowiedziała?


@mirko_anonim: Baby tak mają, że muszą się komuś wygadywać regularnie. Tylko pilnuj jej żeby cię nie traktowała jak typa, który specjalnie służy do wygadywania się bo ma od tego swoje psiapsi.
[edit] a nie #!$%@?, przecież ty jesteś z nią w związku xdxddddd
@mirko_anonim: Nie wiem czy też nie znam tego przypadku, bo moja znajoma miała identyczną sytuację xD Jak możesz odpowiedzieć, to z ciekawości x2 - co robi twoja kobita ew. gdzie się akcja dzieje? Bo w #!$%@? dużo punktów wspólnych.
Odpowiedź ✨️ autora wpisu:

@Eteres: północno zachodnia Polska, więcej nie powiem, bo się trochę cykam

@Pandillero właśnie z jednej strony się Cieszę, że jest ze mną taka szczera, ale z drugiej strony to trochę niepokojące, że ona mi się zwierza chyba dosłownie ze wszystkiego, nawet jak jakaś jej przyjaciółka powiej jej coś w sekrecie to ja automatycznie też to wiem