Wpis z mikrobloga

Mirki. W grudniu mailem robione MR głowy z kontrastem, opinia radiologa była że wygląda okej. Natomiast mam pewnie niepokojące objawy które utrzymują mi się od roku, badania pozostałe w normie i zastanawiam się czy nie przejść się do neurologa żeby spojrzał na to dokładniej jak ekspert od mozgu. Myślicie ze jest sens czegos takiego?
#radiologia #neurologia #lekarz #badania
  • 5
, badania pozostałe w normie i zastanawiam się czy nie przejść się do neurologa żeby spojrzał na to dokładniej jak ekspert od mozgu. Myślicie ze jest sens czegos takiego?


@Cytryn__: po mr idzie ogolnie sie do neurologa, ale jesli glowa cie boli migreny itp to tez moze byc od zoladka i pozostaje gastrolog
@ConanLibrarian: Pytam o doświadczenia innych, żeby niepotrzebnie kasy nie wywalać w błoto
@Wardegas W moim przypadku mgła mózgowa i otępienie, zmęczenie utrzymujące się od roku. Odbijałem się póki co po internistach, psychiatrach, badania itd. Nikt mi nie pomógł. Z własnej lektury i researchu to bardzo podobne efekty mają ludzie po "long covid" lub powikłaniach poszczepiennych gdzie białko kolca odpowiadało za mikroskrzepy blokujące naczynia włosowate. Zastanawiam się czy radiolog na coś takiego
@ConanLibrarian: A przeczytałeś w ogóle mój komentarz? Od dobrych 8 miesięcy badam się na wszystko co może być z tym stanem powiązane. Każdy przekierowuje mnie dalej. Psychiatra->internista->radiolog->psychiatra. Kasa leci a nikt nie umie pomóc. Pytam, bo a nuż się trafi ktoś kto miał podobny problem. Lekarz to nie wszystkowiedzący bożek.