Wpis z mikrobloga

@przeczki: Jako jedyny się zgodzę i widocznie jako jedyny przeczytałem post ze zrozumieniem. Głośniki komputerowe to gówno, dlatego kupuje się prawilne kolumienki 2+1 z BT od firmy specjalizującej się w audio, a nie w osprzęcie komputerowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No tak, człowiek się zastanawia kim są ludzie #!$%@?ący muzyką w blokach, a to się okazuje, że to wyzwolone wykopki, którym wcale nie chodzi o słuchanie muzyki, tylko robienie innym na złość. xD

słuchawek to używają dzieciaki mieszkające u mamusi, żeby rodzice nie słyszeli co oglądają/słuchają na komputerze, a nie dorośli ludzie u siebie.


@symetrysta: ale wiesz, że nie każdy jest samotnikiem-kawalerem i dużo osób szanuje ludzi z którymi mieszka, już
@przeczki: Kiedys widziałem wpis na FB jak koleś śmiał się, że ktoś używa "telefonu na kartę". Abonament w czasach gdzie wiekszość kupuje telefon na allegro czy po prostu w sklepie, gdzie za 20 zl miesiecznie masz 10 gb internetu i nielimitowane wszystko inne. Jaki sens telefonu na abonament? Wieksza szansa, że gdzies zadzwonisz gdzie nie chcesz i ci siano #!$%@?.
@Kolarzino: co ty do mnie pieprzysz, czemu zakladasz i przypuszczasz jak prymityw? Ja sam mieszkam w chowie klatkowym, uzywam sluchawek, zeby nikomu nie przeszkadzac w bloku. Ale mam odwage przyznac, ze wynika to z braku warunkow, a nie z 'tak mi lepiej'. Sluchawki sa niewygodne i niezdrowe dla naszego sluchu. Jakbym mial wielki i piekny dom, to mialbym normalnie glosniki i mikrofon kierunkowy. Muzyki sluchalbym na glosnikach. To co my robimy
@Krzysztof53647: Nie maja złotych koncowek, to solidne glosniki ktore graja w miare dobrze w stosunku do ceny, widzę że kolega to sluchał co najwyzej glosnikow sufitowych auchan (reklamy) i dlatego te 160 złotowe glosniki to absolutny szczyt.
@miojamo Ha ha haaaaaa.
Zdajesz sobie sprawę że dla 99% ludzi potrzeba głośnika to odtworzenie dźwięku przy starcie Windows i jakiegoś filmika z yt? Ja potrzebuje głośniki do zwykłego użytkowania, a nie audiofilskiego samogwałtu. Dramat panie, dramat, mocno ci się udzieliło.
@Krzysztof53647: Za 160zł to jedyna opcja na jako taki dźwięk wyrwać używaną wieżę na olxie, te 3-4 stówy to jest minimum na aktywne głośniki które mają odtwarzać w miarę sensowny sposób cokolwiek. A jak nie to zostają słuchawki bo przy tej kwocie kupisz już coś znośnego. A co większości ludzi to przypominam że większość w tym kraju wybrała PIS i ogląda TVP
@Kolarzino: kurde ale nie wszyscy mieszkają w bloku. Ja wolę głośniki bo wiem co się dzieje wokół mnie. Ale używam ich tylko do słuchania radia, nie jestem audiofilem jak nie trzeszczy, nie ma przesterów to już jest ok.

I też używam głośników 20 letnich bo taki akurat miałem a słuchawki są po prostu niewygodne.