Wpis z mikrobloga

polecam monitory studyjne presonus e 3.5, używki wyrwałem za 230 PLN. Mam dużo drozszy sprzęt w domu i muszę powiedzieć że za tyle siana to się nie spodziewałem.


@hadrian3: o proszę, pozdrawiam kolegę ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam właśnie takie kupiłem i jestem zadowolony
Masz takie Presonus'y i patrzysz na post typa i jakiś innych co go popierają i myślisz - kurła jakby mi szkoda kasy nie
@God3nder: wybacz, jeśli zraniłem Cie moim komentarzem. W pewnym momencie mojego życia przesiadłem się na słuchawki i w sumie nie wiem co by się musiało stać, żebym nagle zrezygnował ze słuchawek na rzecz głośników. Zwłaszcza, że na słuchawkach pewne rzeczy się słyszy, a na głośnikach (przynajmniej za podobną cenę) już nie. No chyba, że komuś jedynie na czym zależy, to dudnienie lub jakieś dźwięki przestrzenne.
@Krzysztof53647: to musisz sie doksztalcić bo to nie sa glośniki audiofilskie i daleko im do nich. Przyzwoicie grają muzykę i odtwarzają dźwięk z gier. Jeżeli potrzebujesz do takich celów jak piszesz to samogwałtem będzie wydanie na nich 160 zł!!! Lepiej kup takie za 15 zł... i tak nie zauwżysz różnicy gdyż jesteś ignorantem.
@miojamo Jedynym ignorantem jesteś tutaj ty. I to na dodatek audiofilskim.
Szukam prostych głośniczków które nie będą pierdziec jak te z targu za 15zl w 1999r.
Skoro widze ze dużo poważnych firm sprzedaje głośniki 2.1 w takich cenach to co niby jest w nich złego dla zwykłego użytkownika komputera?
Twoja pycha, duma, ignorancja i zadzieranie nosa dało o sobie znać panie audiofilu.
@Krzysztof53647: Kolego to nie ja sie czepiam tego że kupujesz głośniki za 160 zł tylko ty mnie że kupiłem za 900 zł i nadal brniesz w te audiofilskie bzdury... Kończę tą dyskusje bo nie ma dalej sensu dyskutować.
@Krzysztof53647: Ja nie jestem wróżką i nie czytam w myślach. Nie padły takie słowa "po taniości" więc nie miej kolego pretensji. Następnym razem precyzuj czego szukasz (podaj kwote) a nie wyjeżdzasz potem z żalami i marnujesz czas innych.