Wpis z mikrobloga

Czy poziom wykopu naprawdę jest tak niski, że wytykane jest to, co ktoś wykopał w celu wyśmiania, czy nawet rzucania jakichś bzdurnych oskarżeń?

http://www.wykop.pl/wpis/706753/jaka-to-hipokryzja-ze-to-znalezisko-wykopal-tez-rt/

Też to wykopałem (jak i 118 innych osób). @Supercoolljuk2: - wymyśl może coś jeszcze o moim wujku lub mojej rodzinie. Dobrze Ci to idzie, śmiało! Na miejscu @RT_NR zgłosiłbym Twój wpis jako obraźliwy.

Wytykanie hipokryzji komuś kto wykopał wywiad z żołnierzem AK o tym jak traktowali go komuniści i dopisywanie własnych historyjek odnośnie rodziny wykopującego to zwyczajne chamstwo. Wykopanie jakiejś informacji nie jest tym samym co jej napisanie, w dodatku to nie oznaka 100% zgody z jej treścią (nie widzę możliwości weryfikacji wszystkiego co czytam).

Może niepotrzebnie to wszystko napisałem, ale poziom tego wpisu i poklask ze strony @Ryu czy @parachutes mnie zdenerwował. Chociaż po Ryu bym się tego spodziewał.

#stopchamstwu #poziomwykopu
  • 18
  • Odpowiedz
@rpawelek: Ja nawiązałem tylko do tego wpisu i toku myślowego @iryss: czyli oskarżania kogoś tylko na podstawie czyichś słów. Nie wiem o jaki poklask Ci chodzi. Zostałem za to wyzwany od czerwonych motłochów, a jak poprosiłem autora wyzwisk o argumenty, pojawiło się jeszcze więcej obelg. Sam się sobie dziwię, że chciałem z kimś tak zindoktrynowanym polemizować. Zero argumentów, null. Usłyszałem tylko "stul pysk".
  • Odpowiedz
@parachutes: Iryss iryssem, dostał bana bo wyzywał i tyle. Cały wpis jednak tyczy się RT_NR, któremu z dla mnie niewiadomych przyczyn dostało się bzdurnymi oskarżeniami za to, że wykopał informację. Jakby to było coś nadzwyczajnego.

Żarty, nie żarty powinny moim zdaniem trzymać jakiś poziom. Mnie to wkurzyło, to napisałem - tyle.
  • Odpowiedz
@rpawelek: Chopie. Chcesz, to idź narzekaj na bibule, ze szczują ludzi przeciwko Węglarczykowi w sposób podwójnie obrzydliwy. Najpierw wmawiają mu, że jegodziadkiem był ktoś, kto nie był, a potem jego próbują winić za zbrodnie tego domniemanego dziadka. To jest jedyne żałosne zachowanie. Żal mi każdego, kto to gówno wykopał. Obrzydlistwo. A Ljuk WYŚMIAŁ takie zachowanie. Szkoda, że się nie bulwersujesz, że ktoś wmawia Węglarczykowi dziadka, a już wmawianie w wyraźnie
  • Odpowiedz
@rpawelek: A jakie intencje miał @Supercoolljuk2: mogę tylko zgadywać. Obstawiam, że też chciał pokazać, że idea atakowania kogoś na podstawie tego co powiedział ktoś inny jest chora. Najpierw się przedstawia dowody, a potem można pluć. Czemu wybrał do tego @RT_NR: nie wiem. Powinien wołać zamiast RT tego iryssa. Bo to on na podstawie słów Michałkiewicza (czy tam innego pajaca) formułuje oskarżenia.

- A czy poza słowami Stanisława Michalkiewicza istnieje jakiś cień dowodu na rodzinne powiązania pomiędzy nim a Józefem Światło?


- ja mu wierzę, to nie jest
  • Odpowiedz
@Ryu: Wybacz, ale to Twoje standardy, mnie do nich nie włączaj - z RTNR Ci pasuje, z Węglarczykiem już nie. Dla mnie argumenty rodzinne są nie na miejscu w każdym z przypadków. Nie jestem jednak w stanie weryfikować dziadków Węglarczyka i mogę zaufać Michalkiewiczowi lub nie w tej kwestii. Natomiast od razu widzę że Supercooljuk2 specjalnie pisze tego typu bzdury.

Dziękuję za słowa współczucia, nie musisz jednak mnie żałować.
  • Odpowiedz
@rpawelek:

Wybacz, ale to Twoje standardy, mnie do nich nie włączaj - z RT_NR Ci pasuje, z Węglarczykiem już nie.


Czyli już wiem, ze trollujesz. Odpiszę tylko na szybko na to zdanie jakby ktoś miał jakieś wątpliwości

NIKT nie oskarża RTNRa O NIC. To było ironiczne wytknięcie ataku na Weglarczyka bez żadnych podstaw. To, że spróbowałeś mnie w ten sposób zaatakować to bezsprzeczny dowód, że nie interesuje cię w tym
  • Odpowiedz
Wywołałem Cię bo nie spodobało mi się "czy jest dla takich jak on miejsce na wykopie" odnoszące się do RTNR i to dla mnie było poklaskiem durnego moim zdaniem wpisu. Przejrzałem też wpisy RTNR i nie zauważyłem, by poza wykopaniem coś zrobił by tego typu wpisy formułować w jego stronę. Dzięki jednak za szczegóły.


@rpawelek: Ale przecież to nie jest moja myśl. Nie rozumiesz? Chciałem założyć maskę iryssa i stąd
  • Odpowiedz
@rpawelek: W ogóle to mam nauczkę i w takie dyskusje zacznę się następnym razem angażować dopiero jak będę miał pewność, że rozmawiam z ludźmi, którzy mają do przekazania coś wartościowego, oprócz zwykłego nienawidzę cię, bo czytasz inną gazetę. Nie nastawiam się prawie nigdy na to, że zmienię czyjś punkt widzenia, bo nie mam w sobie daru przekonywania ani nie pozjadałem wszystkich rozumów, a poza tym to jest tylko Internet i
  • Odpowiedz
@rpawelek: I tak w dyskusji z Tobą na temat zamachowca byłem ciekawy czy podobnie jak niektóre media będziesz bagatelizował plan ataku na sejm czy powiesz, że tak naprawdę to pic na wodę, fotomontaż mający jednocześnie wzmocnić ABW i podkopać ONR czy innych narodowców. No i tak było. Nie oceniam tego, próbowałem to zrozumieć. Zastanawiałem się czy spytać Cię o to czy gdyby okazało się, że zamachowiec to jakiś zadeklarowany wyborca
  • Odpowiedz
@parachutes: To moje przywołanie nie miało być żadnym oskarżeniem wobec Ciebie, po prostu chciałem wiedzieć czemu w ten sposób odniosłeś się do RT_NR (mogłem to też zrobić PW no ale cóż). Tak więc odnośnie Ciebie mój wpis nie miał żadnych innych celów, choć przyznam, że zdziwiłem się początkowo, że tak napisałeś. Teraz wiem o co Ci chodziło i mimo zdziwienia przynajmniej rozumiem intencje.

Ciężko powiedzieć co by było gdyby, ale
  • Odpowiedz
@rpawelek: No dla mnie prawda też jest najważniejsza, ale nie wyklucza ona kompromisu. I nie chodzi o relatywizm, tylko o jednoczesne bronienie swoich przekonań, ale próbę zrozumienia drugiej strony. Wymiana poglądów za pomocą argumentów, nie agresji. I nie chodzi o lizanie się po... tylko o szacunek dla inności. Wydaje mi się, że w tym samym znalezisku o zamachu, w którym zaczęliśmy dyskusję też pisałem, że nie ma różnicy czy niedoszły
  • Odpowiedz
@parachutes: Ja bym chyba kilku polityków dał radę wymienić, z tych których lubię. Nawet z PO by się znaleźli, choć dziwi mnie, że zwyczajnie ze swoimi poglądami nie zmienili partii. Np. w rozmowie o aborcji u Lisa był taki polityk z PO. Niestety mało znany i nawet teraz nie mogę sobie przypomnieć nazwiska. Z PiSu mógłbym pewnie wymienić Wiplera (z tym, że jest krótko), bo Kaczyński mimo, iż często popieram
  • Odpowiedz
@rpawelek: L. Kaczyński też miał wiele dziwnych zachowań, nawet nie wiem czy nie więcej niż Bronek :) Małpa w czerwonym, rzucanie się na krzesło, obrona SKOKów, temat rzeka! Ale i tak był o niebo lepszy od swojego brata, który niezależnie od tego jakie ma intencje zwykle po prostu szkodzi i Polsce i prawicy.

Ja jestem w kwestii aborcji zwolennikiem społecznego kompromisu albo bardziej liberalnego podejścia. I jak słyszę, że jakiś
  • Odpowiedz
@parachutes: To szkodzenie Polsce to takie hasełko jak dla mnie. Nie rządzi, ma więc chciał nie chciał niewielki wpływ. O wiele bardziej szkodzą Polsce ci, którzy na przykład umarzają olbrzymie długi GazPromu, zadłużają Polskę, nie działają choćby w sprawie smoleńska - fakt temat rzeka, ale moim zdaniem rzeczywiście szkodzić mogą ci, którzy mają na coś wpływ, a nie opozycja, czy człowiek od 7 lat bez władzy.

Tylko to taka dyskusja kto więcej złego zrobił, a kto mniej. Dla mnie to jest i tak nieporównywalne.

Małpa w czerwonym, wiadomo jak było - zachowanie niegodne Prezydenta, chociaż różnie ludzie na siebie mówią jak ich nie lubią... o krzesło były bitwy, bo Tusk chciał Kaczyńskiego odizolować - teraz nie ma takich problemów, bo to ta sama opcja. Obrona SKOKów, nie kojarzę, ale ja w SKOKach nic złego nie
  • Odpowiedz