Wpis z mikrobloga

#danielmagical
Dobra chłop jakiś zapytał na tagu o tematy z uniwersum, jak wam się nie chce odpowiadać
To przynajmniej nie kłamcie, że te informacje można sobie wyszukać bo to jest #!$%@? a nie prawda
Nie da się obecnie wyszukać za wielu informacji archiwalnych, kanały pospadały, shoty pospadały, na wykopie to se można poczytać 500k wpisów powodzenia, magicalopedi żadnej nie ma, gówno można a nie wyszukać informacji, po prostu nie oszukujcie, nie kłamcie
  • 13
@BenzynowyTata: @JohnnyBravo76: Podejrzewam, ze jestem troche starszy od was i nie siedze 24/7 w internecie, nie znam #!$%@? stron z zapisami ze streamow i nie ogarniam za bardzo waszego cudownego universum. Przegladajac wykop, kazdego dnia natrafiam na wpisy o magicalu wiec rozumuje, ze macie pojecie w temacie. Napisanie kilku zdan odpowiadajac na pytania ktore zadalem nie powinno byc dla was trudne (paru Mirkom wyjasnienie zajelo 5 zdan w komentarzu) a
@ExtraPensja ludzie ci wyjaśnili jak bardzo obszerny i złożony content to jest. Jeśli tutaj nie chcemy ci opowiadać to znaczy, że tematy które poruszasz są tak długie i problematyczne, że jest to strata czasy by ktoś ci tutaj książke tworzył. Chcesz się zapoznać z tym uniwersum? Oglądaj stare shoty, czytaj stare wpisy, oglądaj stare streamy gdzie jako jedyne bodajże uniwersum masz zarchiwizowaną całą karierę patostreamera. Nie masz czasu na to? To śledź
@dawidczeta: Nie wybielaj juz tu Mirasow i siebie, bo kilku potrafilo napisac zwiezle a ja nie pytalem o cala jego historie. Sam ci teraz wypunktuje co mnie interesowalo i zajmie mi to minute.
1. Magical oszukal przerywajac stream na kiku ktory mial trwac 1000 h bez przerwy zawijajac sie z hajsem.
2. Swoich kompanow traktuje jak podludzi mowiac do nich na wizji miedzy innymi ze jego problemy sa wazniejsze niz zycie
@ExtraPensja: chłopie za takie cyrki zniszczyć. Ogólnie geneza niszczenia grubasa jest trochę inna, ale słuchaj się typa co tu ma konto od 2 miechów xD. Nie wybielam tylko mówię prawdę, że nikt ci nie będzie książki pisać, bo to uniwersum jest bardzo skomplikowane. Możesz zawsze się posłuchać świeżaków. Ogólnie spoko, że ktoś ci wytłumaczył co od 2 miechów ma konto, bo trochę podpunltów się nie zgadza, ale co ja yam mogę
@dawidczeta: Nie moge z Was! Rozpisujecie sie o tym ile tego jest i czego nie bylo zamiast napisac dlaczego i za co. XD Ty tez, Napisales 6 zdan w ktorych mogles zapewne napisac geneze niszczenia magicala ale wolales napisac ze zielonka jakis napisal mi pol-prawde XD () Koniec tematu. Dowiedzialem sie juz czego chcialem, nawet jezeli jest polprawda to obraz magicala pewny juz mam. Pozdro
@ExtraPensja w 6 zdaniach bym ci nie napisał genezy niszczenia grubego, bo jest tu dużo ludzi co też jak ja zaczynali w 2015 oglądać go gdy z rafonixem zawojowali twitcha i już wtedy był niszczony. Szczerze? W 6 zdaniach nie da się opisać jakie grupy na fb były co niszczyły go, co było publikowane, kto później odbgrubego przechodził na stronę zła, bo gruby kosę miał. A później to już większa poplątanka szła.