Wpis z mikrobloga

@mikeeho: Nie. Swego czasu po dlugich rozważaniach postanowiłem je kupić i teraz od roku jadę do sklepu gdzie je mają xD (mój aktualny sprzęt ma niezłe światła więc sam kolorek stanowi marną motywację ( ͡° ͜ʖ ͡°)(
@mikeeho: Hej, też mam dl650 i założyłem H4 i W5W Philips White Vision Ultra 4200K - mogę zrobić fotkę jak się ściemni to zobaczysz jak świecą.
@coeai: pewnie, chętnie oblukam, chociaż zamówiłem już tunsramy. sramy XD. tez dam fotke jak dojdą i wymienie. powiedz czy stacyjka u ciebie chodzi gładko ? u mnie czasami występuje problem ze trzeba "wyczuć" moment żeby włączyć zapłon. czy psika się coś do stacyjki żeby wymyc ewentualny syf ze środka?
@mikeeho: Z tego co wiem to w każdym vstromie tak jest, więc nawet nie próbowałem nic z tym robić. U mnie trzeba pchać kluczyk w stronę napisu ignition przy przekręcaniu i wtedy bez problemu się przekręca. Ja mam na razie problem ze światłami, przewody w kostce przy chłodnicy już lutowałem, ale dalej czasem nie mam świateł plus pulsują na wolnych obrotach, więc będę sprawdzał regulator i magnesy.
@coeai: o no to grubo z tymi światłami. u mnie odpukać nie ma takich przypadłości póki co. a jak tylni hamulec w twoim egzemplarzu?u mnie to raczej spowalniacz... i żeby nei było wiem jak hamuje sie na motocyklu ale szczerze vyłem zaskoczony jak słabo on działa.
@mikeeho: U mnie to samo, dużo ludzi narzeka na hamulce. Jeździłem kolegi hornetem w tamtym roku, to w porównaniu z nim vstrom w ogóle nie hamuje.
@coeai napewno mniej żółte niż moje. przyszły mi żarówki , jak podmienie to zrobię fotę.co to za paski fluo na felgach? jest takie coś na ale żeby odkleić kask?
@mikeeho: Naklejki na felgi - moje nie są fluo, kupiłem byle jakie, żeby sprawdzić ile wytrzymają na felgach i jestem zaskoczony, że jeszcze nic się nie odkleiło - na razie jeden sezon z nimi jeżdżę, ale wyglądają prawie jak nowe. Na kask nie szukałem, ale pewnie są.