Wpis z mikrobloga

Drogie Wykopki, mam pewien problem. Mam swoje ulubione poduszki które mam od wielu lat i je uwielbiam, są cienkie i odpowiednio twarde ale niestety ich żywot powoli dobiega końca. Czy ktoś może wie co to jest za wypełnienie (załączone zdjęcie) i czy gdzieś jeszcze można dostać poduszki z takim wypełnieniem? Chodziłem po różnych sklepach, szukałem w internecie i nic podobnego nie znalazłem. Jeśli nie są dostępne w normalnej sprzedaży w sklepach to może ktoś robi takie na zamówienie? Bardzo mi zależy żeby coś znaleźć bo to co jest obecnie w sklepach średnio mi pasuje.
#pomocy #posciel #poduszka #pytanie #spanie #sypialnia
Pirat_Bobek - Drogie Wykopki, mam pewien problem. Mam swoje ulubione poduszki które m...

źródło: p2

Pobierz
  • 4
@Wiskoler_double: ta poduszka z linku ma wypełnienie z pianki, mam kilka takich poduszek i przeszkadza mi ich sprężystość. Znaczy się są fajne ale do spania mi nie pasują. Poduszka którą mam nie jest prawie wcale sprężysta, jest cienka i dosyc mało się odkształca i jest taka odkąd pamiętam. Natomiast te wellpury są dosyc mocno sprężyste
@Bad_Wolf: z informacji które znlazłeml, wypełnieniem jest prawdopodobnie wata bawełniana/poliestrowa z domieszką innych włókien. Dodatkowo wiem że była kupiona w okolicach 00 gdzieś za granicą jako pościel anty-alergiczna. Znalazłem też firmę która odnawia starą pościel i planuje niedługo do nich się odezwać, może oni coś poradzą.Jak czegoś się dowiem i nie zapomnę to dam update