Wpis z mikrobloga

XD Tak sobie teraz pomyślałem, bo coraz więcej tych przeciwników Ukrainy widzę w necie
Ludzie: łoo, przyjeżdżajo do tej Polski Ukraińcy i się czujo jak u siebie, zamiast o ojczyznę walczyć, tylko tu przeszkadzają.
Też ludzie gdyby wojna przeszła na nas: Dobra, uciekamy do Niemiec
#bekazludzi #rosja #ukraina #wojna #europa #niemcy #polska
  • 21
  • Odpowiedz
@viciu03: Zgadza się wykopki by pouciekały, przedsmak już mieliśmy gdy plotkowano o obowiązkowych ćwiczeniach wojskowych.

Dlatego konto na wykopie powinno być wbijane w dowód i w razie wojny należało by cofać elitę internetu z granicy i formować z nich grupy rozpoznania bojem, z latarkami na czołach.
  • Odpowiedz
@Aquamen: ogólnie nie mam nic przeciwko żeby ktoś sobie zyebał za granice jeżeli p0lki mogą to czemu my nie? Czy to wykopek czy nie wykopek ale błagam nie rób wtedy z siebie patrioty bo takie robienie kurvy z logiki aż boli
  • Odpowiedz
@mial85:

Czy to wykopek czy nie wykopek


Nie mogę się zgodzić niestety. Normalnych ludzi można i by wypuścić. Elita internetu bije kacapka już od ponad roku zza monitora więc ich doświadczenie jest bezcenne. Nie można stracić takich fachowców wypuszczając ich z kraju.
  • Odpowiedz
@viciu03: bo jak Polak wyjeżdża, to witają husarza otwartymi ramionami, a jak ktoś do Polski to złodziej i pijak :D ale potrawa narodowa w postacie buły napchanej kapustą ma się dobrze ;)
  • Odpowiedz
Elita internetu bije kacapka już od ponad roku zza monitora


@Aquamen: nikt normalny nie chce iśc na wojnę i to właśnie z tego powodu kibicuje ukrainie i jestem za dostarczaniem im sprzętu. Jak ruscy sa zaangażowani na ukrainie to nie mają jak zająć się nami.
  • Odpowiedz
@viciu03: Generalnie temat nie jest prosty i zero jedynkowy. Jak ktoś narzeka na ludzi z Ukrainy to od razu przyklejana jest mu łatka onucy albo od razu jest głupia gadka, że według niego to powinni na kolanach chodzić i broń boże sie uśmiechać, a jak nie to na wojnę.

Problemem jest część ludzi z ukrainy, którzy przenoszą swoje niechciane zachowania tutaj. Coraz częściej niestety słyszę od zwykłych osób, które nie
  • Odpowiedz
@viciu03 #!$%@? do Polski przed wojną to jedno, masowe #!$%@? mieszkań oraz katalizatorów swoim gospodarzom to drugie. Pozdrawiam też #wroclaw gdzie ukry zaczęli przejmować ciemne biznesy jak dragi, dziwki i haracze.
  • Odpowiedz
  • 0
@wiluxpl: wiadomo, ale to zawsze tak jest. W każdym kraju są tacy ludzie, którzy zachowują się fatalnie, nie mają wyczucia czy uważają, że wszystko im się należy. Polacy nieraz też tak się zachowują, gdy wyjeżdżają za granicę
  • Odpowiedz
@viciu03: Tak tylko jest różnica jak jedziesz za granice zarobkowo, albo jest to Twoją decyzją. A co innego jak uciekasz przed wojną.
I biorąc pod uwagę, że od najmłodszych lat uczyło się nas o powstaniach, wojnie, w rodzinie było pełno historii jak się ukrywano w okropnych warunkach albo jak ukrywano rodziny żydowskie. I po prostu dziwnie się na to patrzy, kojarząc te wszystkie historie, w momencie gdy przyjmujemy z otwartymi
  • Odpowiedz
@viciu03: https://www.eska.pl/wroclaw/te-przestepstwa-sa-zmora-dolnego-slaska-statystyki-moga-zaskakiwac-aa-LWdn-br1r-uPD1.html tak, wiem, że źródło dziwne ale mają statystyki z policji.

Dodaj sobie do tego też tą informację https://wprawo.pl/polska-policja-nie-bedzie-informowac-o-narodowosci-sprawcow-przestepstw-i-wykroczen/

Jak połączysz kropki to znajdziesz odpowiedź skąd coraz więcej tych negatywnych głosów. Wygląda na to, że przyjęliśmy kogoś komu mentalnie niestety bliżej do wschodu niż do zachodu. A przynajmniej to pokazują swoim zachowaniem.
  • Odpowiedz