Wpis z mikrobloga

Jaka w tej chwili rozsądną cena za używane ps4 fat/slim? Posiadam Series x ale chce kupić ps4 żeby ograć parę exow ( jak najtaniej) tv 4k mam wiem ze ps4 to tylko full hd ale nie zależy mi tak na jakości obrazu od tego jest Series x. Jest u mnie w mieście fat za 750 zł ale wydaje mi się trochę drogo, co myślicie? Raczej wolał bym kupić coś na miejscu bo z wysylkami takiego sprzętu to wiadomo co się może wydarzyć #ps4 #playstation4 #konsole #gry #xboxseriesx
  • 13
@vulcanitu: wiesz jak działa przesyłka OLX? Gość nie może Cię oszukać bo nie dostanie siana wiele razy tak kupowałem różne rzeczy i dostałem zwrot jak coś było nie tak a przedmiotu nawet nie kazali zwrócić niezgodnego
@youknowthisxd: wszystko git, konsola od nowości była u tego właściciela napęd ponoć nigdy nie używany bo grał w cyfrowki , stan super wiaodmo jakieś tam ryski są ale git. Plomby na miejscu. Model cuh 1216a kod produkcji 5C czyli 2015 rok, jedyne małe zastrzeżenie mam co do pada jest lekko przetarty w kilku miejscach oraz R2 ma mniejszy opór niż L2 ale nie przeszkadza mi to. Dałem 750 z wszystkimi kablami,