Wpis z mikrobloga

Dla zasięgu - #rozdajo 2x kod Pyszne.pl na -15zł. Każdy plus bierze udział. Losowanie jutro o 12:00.

Zostawiliście sporo plusów pod tym wpisem, więc zgodnie z obietnicą wrzucam alternatywę dla projektu którego wielu osobom brakowało na nowym wykopie, czyli #anonimowemirkowyznania

Jeśli wasza baba zalała wam cały dom, to możecie się już tym anonimowo podzielić #pdk

Formularz znajduje się tutaj: https://mirko.pro/mirko-anonim

✨ Obserwuj ==> #mirkoanonim

Projekt mirko.pro to także: Statystyki, Mirko Loteria


#mirkopro #gownowpis #programowanie #wykop #nowywykop
digitallord - Dla zasięgu - #rozdajo 2x kod Pyszne.pl na -15zł. Każdy plus bierze udz...

źródło: mirko-anonim

Pobierz
  • 21
@matiJ: Póki co jeszcze mało osób wie o projekcie, dlatego będę zachowywał mniejsze restrykcje przy akceptowaniu wpisów.

Tutaj bardziej pytanie do Was - czy chcecie aby z poziomu mirko_anonim były dodawane treści o szerokim kontekście, czy tylko takie, które nadają się do anonimizacji autora?

W przypadku opcji pierwszej, mogłby by być one flagowane jakimś określonym tagiem.
@digitallord:

Wpisy które nadają się do publikacji z własnego konta będą odrzucane.

Szefie, nie idź tą drogą. Wszędzie, gdzie jest uznaniowość tam są problemy. Albo pojawią się wszystkie wpisy, albo każdego dnia przybędzie mnóstwo osób sfrustrowanych tym, że chcieli coś dodać, ale nie pykło przez widzimisię jakiegoś moderatora, który akurat wstał lewą nogą. Mi już się odechciało cokolwiek pisać z tego właśnie względu, a przychodzą mi na myśl różne sprawy, o
@robak59: Zgadzam się, dzięki za uwagę.
Takie osoby pojawiły się już dziś - pierwszego dnia. Myślę, że będę próbował to kierować bardziej w kierunku dokładnego oznaczania publikowanych treści (co również nie jest takie proste), tak żeby każdy mógł sobie odfiltrować.

@Nerlo_ajcats jeśli myślisz, że jakakolwiek ilość atencji wykopków mogłaby mi zrekompensować ilość godzin włożonych w ten projekt, to xD
@robak59: Dlatego najlepiej zachowaj to dla siebie, aby sprzedajnym ku**** orlenowskim ruchu na stronce nie robić. A jak już coś pisać, to tylko obraźliwe/cringe rzeczy, żeby odstraszać ludzi.