Wpis z mikrobloga

Jak miałem z 17-18 lat zaprosiła mnie koleżanka z klasy na imprezę. Tylko okazało się, ze na imprezie jesteśmy "sami" a dodatkowo muszę koniecznie zostać na noc - tu akurat nie było wyboru, tereny wiejskie 1 autobus dziennie. Oczywiscie nic nie podejrzewałem. Nagle ta zdejmuje bluzkę i ja - WTF #!$%@?. Zacząłem #!$%@?ć, ta z tymi cycami na wierzchu w środku biegła przez tą wieś za mną; ale udało mi się uciec
Nie da się nie zauważyć tego czy jest napięcie czy nie w takiej sytuacji sam na sam


@RudyZibi: no o tym właśnie piszę. Jak loszka jest na ciebie napalona to nie da się nie domyślić.

I z perspektywy czasu myślę że przy braku pewności lepiej było założyć że sygnały są prawdziwe i działać niż nic nie zrobić i potem żałować.
@EleganckiSkrzat: to albo jesteś do bólu przeciętny normik 5/10 albo to twoja nadinterpretacja
Jak można mieć kilka takich sytuacji, prędzej czy później trafiłbys na tyle śmiała laske która by sama zainicjowała kontakt
@bregath wątpię ze op ma 15 lat xD
@Taiispiimapulber do mnie kiedyś zadzwoniła koleżanka ze szkoły z którą dobrze żyłem, ale bez bliższych relacji. Była na urodzinach jakieś koleżanki, a ja byłem na urodzinach u kumpla. Zapytała czy wpadniemy. No to pojechaliśmy do nich. Tam po chwili zabrała mnie do pokoju bo chciała trochę pogadać. Po chwili jalowej rozmowy zaczęła mówić że spodnie chyba za małe kupiła bo jej tyłek opinają za mocno, później ze jej chyba piersi urosły i
@Taiispiimapulber: na mnie kiedyś wlazła podpita siostra kolegi u drugiego kolegi w pokoju i chciała mi wsadzić łapę w spodnie żeby obczaić bydlaka( ͡° ͜ʖ ͡°) byliśmy wtedy w pokoju w czwórkę: ja mój kolega moja kuzynka i ta laska.
Ja oczywiście #!$%@? i zamiast pozwolić chwili trwać miałem "myśli przeruzne" -a że wstyd, a że mi stoi jak #!$%@? i jak się zacznie nim bawić to