Wpis z mikrobloga

Patrzyłem teraz na zakłady bukmacherskie i podobają mi się dosłownie wszystkie piosenki jakie są w top 15 oprócz jedynie zajmującej 7 pozycje u bukmacherów Wielkiej Brytanii, która wydaje mi się mocno przeciętna .Może trochę do tańca porywa ,ale niezbyt mocno. Emocji tam nie ma żadnych. Taka piosenka bez duszy . Jak z każdą brytyjską produkcją również bardzo dobrze wyprodukowana pod względem technicznym ,ale nudna . Z tego co widzę wielu ludziom chyba się podoba ta piosenka a jak dla mnie to ona niczym się nie różni od piosenek jakie Brytyjczycy wystawiali w poprzednich latach zajmując ostatnie miejsca w finale oczywiście oprócz zeszłorocznej propozycji Brytyjczyków po której zajęli 2 miejsce bo to był akurat całkiem fajny utwór.

#eurowizja
  • 4
@nie_tutaj: bo wokalistka ma status gwiazdy, potrafi dobrze tańczyć, ma doświadczenie sceniczne, i ludzie liczą, że podobnie jak Hiszpania w zeszłym roku występ uratuje słabą piosenkę. I do tego w tym roku ma prawie nieograniczony budżet, gdzieś widziałam, że idzie w milionach :l
(połowa z tego poszła na grafika, który przerobił w teledysku ją na centaura xd, magiczny koń to magiczny koń, nie ma co dociekać)
@xXxPu55ySl4y3RXxX: @nie_tutaj @rzep_psiego_ogona moja opinia na temat Unicorn zmieniła się po trzech przesłuchaniach. Pierwsze dwa przesłuchania zrobiłem przy niskim poziomie głośności. Za pierwszym razem średnio mi się spodobała. Refren wydawał mi się trochę za banalny. Za drugim razem zaczęła mnie interesować ta propozycja. Za trzecim razem jak słuchałem tej piosenki już głośniej bardzo spodobało mi się brzmienie tej piosenki, zwłaszcza w refrenie. Bardzo fajny jest ten moment pod koniec piosenki, gdy