Wpis z mikrobloga

Ale kisne z ułomków, 30+ letnich spierdoksów typu Brodaty XD
Widać, że ludzie nie wiedzą kompletnie czego chcą. Część ludzi chce po prostu kolejnej jedynki czy dwójki no ale po co skoro jest dwójka i jedynka. Wystarczy pobrać i grać a nie czekać na czwórkę. Część chce kompletnie czegoś nowego bo ile można klepać w te samy gry jak ostatnie spierdoksy. Cokolwiek by twórcy nie zrobili będzie kwik po jednej ze strony. Klimat nie taki, to już nie diablo reeee

Trochę ta recenzja to płacz, że Blizzard dodaje coś nowego. Kreator postaci? No źle bo jakiś gościu powiedział 25 lat temu, że ten gatunek gier nie może mieć kreatora postaci. Oczywiście, kwik by był gdyby go nie było XD. Takie błędne koło #!$%@?. Przerywniki, powolna narracja? Źle no bo to trzeba szybko lecieć reeee. Zbyt szybkie tępo? Źle. Otwarty świat? No źle bo PoE nie ma tego czegoś i to nie pasuje do tego gatunku gier. #!$%@? się do gearowania czy do startowego gearu lub gearu u handlarzy pominę bo nawet nie wiem co napisać, dawno czegoś takiego ułomnego nie słyszałem. Gość nawet pewnie nie wie, że jest takiego jak Paragon Board

Jęczenie o emotki, jęczenie o zadania poboczne, jęczenie praktycznie o jakieś bzdety co połowa ludzi nie zauważy a druga będzie miało w dupie. Gość się prawie popłakał na filmie bo jego giereczka nie jest taka jak ją sobie wymarzył. Brakuje jeszcze narzekania na endgame a to jest typ gracza co zrobi 4 M0 w WoWie i czekając na LFR będzie jęczał, że nie ma co robić XD

Nie mówię, że ta gra jest bez wad. Błędy, bugi są dosyć widoczne. Część rzeczy faktycznie można poprawić jak powtarzalność lokacji typu piwnica albo ustawianie interfejsu pod siebie. Brak muzyki to lipa przy walce z bossami.
#diablo4 #diablo #gry
ArthasMenethil - Ale kisne z ułomków, 30+ letnich spierdoksów typu Brodaty XD
Widać, ...
  • 29
@ArthasMenethil miałem podobne odczucia i myślę tak samo, co by nie było będzie sraczka u tej lub drugiej połowy ludzi.
Pograłem coś koło 8h i w sumie zastanowiłem się czy gdyby to nie było podpisane "diablo" to bym chciał w to grać i kurde chyba nie. Ktoś na wykopie porównał te wersję do wikings of midgar czy coś tam i się trochę zgadzam.
Ale ja jestem jebniety, mi się trójka podobała;]
@ArthasMenethil: mam duzo czasu na granie, tak po 4-5h dziennie. wszystko sie znudzilo cs,lol,wow itp. wiekszosc online giereczek. Od 2 miesiecy w nic nie gralem i juz dostawalem #!$%@?. W weekend w bete pogralem z 15h w 2 dni i mi sie w sumie spodobalo te nowe diablo-mimo ze nie gralem w wczesniejsze czesci. mam nadzieje ze na pare miesiecy bede mial tam co robic i frajde bo rynek gier online
@ArthasMenethil: cale szczescie ze jest innaczej chociaz zbyt podobna do 3 nie lubie tego ze boss pada na strzala :/ a co do dwojke ostatnio ogrywalem pierwszy raz to jednym skillem cala gre trzeba bic bo respeca sie da zrobic jak wypadaly lepsze itemy na inne buildy.. padlem moze raz
@basalyk44: przeciez nie mowie o mechanikach tylko klimacie, stylu graficznym, udzwiekowieniu, muzyce, fabule, podejsciu do odbiorcy, itd. ogolnie klasie produktu z jakim mamy do czynienia.

zobacz sobie ten trailer do diablo 2. mimo leciwosci wciaz na koncu poczujesz ciary. diablo 4 to mobilny klock dla glupich dzieci nie majacych zadnego porownania, poczucia estetyki i gustu.
https://youtu.be/qQ9Gfyzqry0
@AlexAndR: dla mnie jedynym waznym elementem w grach jest grywalność i tylko dlatego grałem w d2 xD

Dla fabuły czytam książki, dla filmików oglądam filmy, a muzyke w grach zawsze wyciszam i słucham czegoś co lubie.