Wpis z mikrobloga

@CzulyTomasz: wszystkie BCH, BSV czy BTC będą kiedyś tyle samo warte.

Wystarczy sobie uzmysłowić, że sam Satoshi był tylko omylnym śmiertelnikiem. Był zwolennikiem hard-forków i big blockerem, bo miał nieco bardziej #!$%@? na niezmienność protokołu niż nawiedzeni puryści i uznał limit 1MB jako dobrą, ale tymczasową ochronę antyspamową dla młodej wtedy sieci. Nie miał też za bardzo pojęcia jak w inny sposób wyskalować tę sieć, więc uznał, że docelowo kilkanaście potężnych
@gysnde:

Wystarczy sobie uzmysłowić, że sam Satoshi był tylko omylnym śmiertelnikiem.

Gdyby Satoshi dzisiaj wrócił i zaczął głosić swoje tezy, to byście go ukamienowali jako shiciarza.


Pierwsze zdanie i ostatnie ma sens, chociaż perspektywa jest zbyt brutalna, natomiast to co pomiędzy czyni wypowiedź nielogiczną.
@Manah: moje błędy stylistyczne są bez znaczenia - liczy się sygnał, a nie hałas. Raczej nie jesteś na tyle autystyczny, żeby tego nie rozumieć.

Skrócę Ci: Istotna różnica między BCH, BSV i BTC to rozmiar bloku. BTC identyfikuje się ze "small-block", a pozostałe nie - o to były te całe Blocksize Wars. Świadomie powielacie zafałszowany obraz swojego proroka, który był przecież zadeklarowanym wielokrotnie big-blockerem i któremu nie zależało, żeby każdy użytkownik
@Manah: tam się nic nie zgadza. Jaszczur sobie to wszystkie wymyślił, pisze jakby był pewien tego co mówi ale on wszystko sobie wymyślił, każde zdanie to po prostu brednia. Nie ma jak się czepiać to po prostu zaczyna lgać. To już przypomina stadium rumuńskiej psychozy. Romek pod koniec podobnie zaczal majaczyć (ʘʘ)

@gysnde: ja #!$%@?, shiciarstwo jest chore psychicznie. Pobiją taki i wymyśla taśmowo same brednie.
chaintime - @Manah: tam się nic nie zgadza. Jaszczur sobie to wszystkie wymyślił, pis...
@chaintime: Kłamiesz jak zwykle. Podlinkowałem źródła, a Twoje wypowiedzi to tylko niczym nie poparte opinie wymieszane z wulgaryzmami.

Klamka już zapadła i tak. Nikt z młodszego pokolenia się tego syfu nie dotknie, bo to szkodliwa dla środowiska technologia, została przejęta przez boomerski układ, udziały zostały już 90+% rozdane i nikt nie będzie się szarpał o pozostałe ochłapy. Tak długo jak się z kolegami namawiacie na DCA i Hodl, to może to
@gysnde: ja kłamie? Typie, ja przeczytałem wszystkie posty satoshiego z bitcointalku, stackoverflow, grupy mailingowej.

Przytaczasz opinie jakiegoś typa na podstawie starej rozmowy kiedy była po prostu debata. Później przed odejściem satoshi sam stworzył ograniczenie do 1MB. Źródło:

https://cointelegraph.com/news/satoshis-best-kept-secret-why-is-there-a-1-mb-limit-to-bitcoin-block-size/amp

Ja kłamie jak zwykle? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak zwykle to nie czytam reszty twojego srania spanikowany baghodlerku scamu, bo nieaja żadnej wartości. I tak mogę je orać jak
@chaintime:

ja kłamie? Typie, ja przeczytałem wszystkie posty satoshiego z bitcointalku, stackoverflow, grupy mailingowej.

Może i przeczytałeś tak jak każdy zapaleniec religijny czyta swoje święte pisma, ale co z tego, skoro błędnie przetwarzałeś te informacje? Nie jesteś żadnym autorytetem.

Przytaczasz opinie jakiegoś typa na podstawie starej rozmowy kiedy była po prostu debata. Później przed odejściem satoshi sam stworzył ograniczenie do 1MB. Źródło:

artykuł, który przytoczyłeś tylko potwierdza, co napisałem: Limit służy
Pobierz gysnde - @chaintime:
 ja kłamie? Typie, ja przeczytałem wszystkie posty satoshiego z ...
źródło: Zrzut ekranu 2023-03-21 o 10.46.08
artykuł, który przytoczyłeś tylko potwierdza, co napisałem: Limit służy jako ochrona przed atakami DOS, a 1MB był uznany jako tymczasowy i wystarczający limit dla młodej sieci i Satoshi zamierzał go powiększać hard-forkami zanim odszedł.


@gysnde: co ty bredzisz typie. To już jest #!$%@? kabaret. Najpierw #!$%@? że był zwolennikiem wielkich bloków a że inni deweloperzy zrobili limit a kiedy udowadniam że było odwrotnie, to ty mówisz że ja potwierdzam.

To choroba
co ty bredzisz typie. To już jest #!$%@? kabaret. Najpierw #!$%@? że był zwolennikiem wielkich bloków a że inni deweloperzy zrobili limit a kiedy udowadniam że było odwrotnie, to ty mówisz że ja potwierdzam.


@chaintime: o #!$%@?, jest grubo XD Zgodzili się tymczasowo na 1MB, bo sieć miała wtedy mało użytkowników, więc nie było potrzeby mieć większego limitu. Myśleli, że będzie łatwo ten limit później zmienić. Załączam fragment z artykułu, na
Pobierz gysnde - >co ty bredzisz typie. To już jest #!$%@? kabaret. Najpierw #!$%@? że był zw...
źródło: Zrzut ekranu 2023-03-21 o 10.58.55
@gysnde: typie. Najpierw udowodniłem że klamałeś, ale spływa to po to IE jak po kaczce i gładko przeskakujesz do kolejnej manipulacji. #!$%@?, znów mnie przyłapał na kłamstwie. Robię kolejne...

Człowieku, ten artykuł to nie jest żaden dowód tylko propaganda bicashowcow.
Satoshi nic o tym nie napisał. Oni tutaj pierdołą sobie że miało to być na chwilę i że niby chciał to zmienić (że niby satoshi chciał większych bloków jak w bcashu).
@chaintime: co z tego, że to propaganda bitcashowców, skoro jest to prawda? To nie były tylko luźne dyskusje.

źródła już przytaczałem, ale proszę bardzo:
- https://www.metzdowd.com/pipermail/cryptography/2008-November/014815.html . Mówi tam o specjalistycznym sprzęcie (nie chodzi o mining, tylko przetwarzanie transakcji), prawie Moore'a i wielo-gigabitowych łączach
- https://bitcointalk.org/index.php?topic=1347.msg15366#msg15366 . Tutaj pisze, że łatwo zmienić limit jak zajdzie potrzeba, ale będzie to wymagało koordynacji. Jedyne, co jesteście w stanie skoordynować to ataki w social
@gysnde: jak co z tego? Typ sobie coś napisał i to dowód dla ciebie?

Tak samo mogę ją napisać: "Megaloxantha chwallił się że lubi ruchać zdechłe koty"

Jest napisane więc to prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)