Wpis z mikrobloga

Jestem zdziwiony, że ten serial przeszedł bez echa. Wiedźmin czy Pierścienie władzy wyskakiwały z każdego kąta. W Carnival Row dostajemy oryginalny świat i historie z masą uprzedzeń w tle. Do tego dobrze zarysowane postacie. Wizualnie też się broni, jeśli ktoś lubi wiktorianskie klimaty. Szkoda, że tylko 2 sezony. Jak dla mnie najlepszy serial fantasy z ostatnich lat.
#carnivalrow #seriale #amazonprimevideo
  • 7
to juz skonczone? wiecej nie bedzie?


@mohawk: No historia zdaje się zakończona. Niby jest na końcu pewne niedopowiedzenie, pytanie pozostawione bez odpowiedz, które sugeruje że może coś jeszcze się będzie działo, ale mam wrażenie że to tylko taka furtka w razie co, bo wszystkie główne wątki generalnie zostały zamknięte.
Choć osobiście potrafiłbym sobie wyobrazić kontynuację, w której tym razem akcja działaby się głównie w Tirnanoc, ale no pytanie czy jest wola
to juz skonczone? wiecej nie bedzie?


@mohawk: zawsze można robić kolejne, ale lepiej skończyć z godnością. Wątki pozamykane, a my dostaliśmy cukierkowe zakończenie

bardzo generyczny


@NewBlueSky: niby tak, ale został porządnie zrobiony. Ja tam nie widziałem wielu rzeczy, do których się przyczepiać

Wiedźmin czy Pierścienie władzy wyskakiwały z każdego kąta


@Valg: Bo to jest właśnie różnica, gdy bierze się coś, co jest wszystkim znane, a gdy się tworzy nowe
@Valg dla mnie taki 7/10, troche nierówny poziom, ogólnie byl potencjał na coś więcej, drugi sezon tez byl targany przez covid i koniec koncow serial anulowany, wg mnie to dobrze.