Wpis z mikrobloga

@aczutuse: Podobno najbardziej sobie ludzie chwalą Sławin, ale nie powiedział bym że tu jest jakoś luksusowo. Jest parę fajnych domów, ale ulice wąskie, bardzo słabo oznaczone, i zero parku w okolicy (chyba, że odpłatny botaniczny, ale myślę raczej o normalnym dużym parku).
Dlatego imho najlepsza lokalizacja to gdzieś przy zalewie, ale i tutaj Lublin dał ciała na całej linii bo nie wszędzie jest kanalizacja na przykład. Generalnie lublin cierpi na wąskie
@aczutuse zależy czy masz w planach dom czy mieszkanie. jeśli dom, to Konopnica, Sławin, Kalinówka, Jakubowice. jeśli mieszkanie to ja uważam że najlepsze w długiej perspektywie są właśnie sypialnie typu bliski Czechów, stara Poręba czy Błonie
@aczutuse: W Lublinie (na szczęście) nie ma "prestiżowych dzielnic".
Chyba, że "prestiż" to dla kogoś miejsce parkingowe w wielostanowiskowym garażu podziemnym i ogrodzenie wokół bloku, a mieszkanie z widokiem na okno sąsiada z bloku obok. Wówczas to tacy ludzie wybierają Węglin Południowy, Czuby Południowe, Felin, Ponikwodę oraz okolice Willowej i Koncertowej.

Według mnie najlepsze do mieszkania jest LSM (obecnie to praktycznie centrum miasta, dużo zieleni, wszędzie blisko, i masz tu wszystko),
@aczutuse: Czechów bliższy centrum. Samo centrum.

Sławinek/Sławin jest spoko lokalizacyjnie ale to mix zarówno willowy jak i starych dziur lub zbieranina kocków z prl. Po prostu mix. Infra jest różna, okolica rozległa. Dużo dróg jest nieogarnięte. W konktraście to niektórych miejsc gdzie jest wypas kosteczka chodnik oświetlenie. Jak na Lu to wciąż najbardziej ogarnięta okolica .

Oczywiście prestiżowa dziesiąta ;)
@aczutuse A nawet nie wiem jak go ram nazywają, ten z basenem na parterze, gdzie oglądają cię wszyscy przechodnie z Racławickich ( ͡ ͜ʖ ͡)
Nic więcej "prestiżowego" nie widzę, no może chałupa Palikota na Placu Po Farze

Sana osobiście chciałabym mieszkać z widokiem. ba cmentarz na Lipowej, nie musialoby być prestiżowo