Wpis z mikrobloga

Ukończone po 31h. Grane na hard. Zgodzę się, że nieco przehypowane ale mimo wszystko miało to swój urok. Gra nierówna - grając na hard wydaje mi się, że jedynie walka jest trudniejsza. Zagadki raczej łatwe, poza jedną - level 2 zagadki z czasem na odpychanie. Kurła, jakis #!$%@? wymyśli te zagadki z przepychaniem klocków. Level 3 tych zagadek bym się nie podjął, szkoda nerwów. Nie grałem po 100% ukończenia gry ale naprawdę sporo zwiedzałem. Walki potrafiły być trudne przez ataki ze wszystkich stron jednocześnie, final boss był trudny.
Co mnie irytowało to mało miejsca na ekwipunek. Żeby go zwiększyć trzeba było zrobić wszystkie próby Merlina, które są rozsiane po całej mapie. Pytanie: po #!$%@? mi większy ekwipunek w end game? Rozszerzenie pojemności ekwipunku powinno dać się zrobić we wcześniejszej fazie gry. Spory minus to przeciwnicy, ile ich było? 4? Dodatkowo gra jest zrobiona pod młodsze osoby, czułem się staro słuchając dialogów i oglądając dzieciaki w szkole i ich problemy.
Na plus dużo treści - gdybym był czternastoletnią dziewczynką to bym sobie #!$%@?ł elegancko ten pokój z miksturami i roślinkami. Zamek pięknie wykończony. Projekt wszystkich itemków, mebli, ścian, obrazów, architektury wypadło przepięknie.
#hogwartslegacy #gry
Pobierz Brydzo - Ukończone po 31h. Grane na hard. Zgodzę się, że nieco przehypowane ale mimo ...
źródło: harry-potter-hogwarts-legacy-i154092
  • 1
wszystkie próby Merlina


@Brydzo: #!$%@?ę się - nie wszystkie. Po odblokowaniu wszystkich slotów jeszcze trochę prób było. Tak samo 100% field guide nie oznacza, że zdobyło się faktycznie wszystko - mi np. mimo, że mam 5x 100% w progressie to zostało jakieś 9 stron skitranych gdzieś na zadupiach.

Dodatkowo gra jest zrobiona pod młodsze osoby

No to akurat jest dosyć sensowne podejście. Starzy fani i tak raczej zagrają, a mając nastolatków