Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem są duże szanse, że niedługo po raz pierwszy dwie polskie drużyny zmierzą się w finale LM. Moim zdaniem jest szał. Tylko co z tego? Przeciętny zjadasz chleba w kraju nadwiślańskim wie o siatkówce niewiele - Śliwka zawsze kiwa w ataku a Fornal jest przystojny. O ile jeszcze potecjał kadry jest wykorzystywany marketingowo jako-tako, to kluby siatkarskie w polskiej przestrzeni medialnej praktycznie nie istnieją. O tym, że wiele osób nie słyszało, że polska drużyna wygrała dwukrotnie siatkarską LM już nie wspomnę. Smuteczek,

Na pewno jedną z przyczyn jest tutaj brak transmisji w otwartej telewizji. I tutaj chciałbym wrócić do finału tegorocznego finału LM. Wpadłem na szalony pomysł. Jesli co najmniej jedna polska drużyna zagra w tym meczu, Polsat powinnien go transmitować na otwartej antenie. Tylko pewnie nie ma tego w planach :) Dlatego trzeba zrobić akcję w mediach społecznościowych, skontaktować się z ludźmi, którzy mają odpowiednie zasięgi i zachęcić Solorza-Żaka do zmiany planów. Ale ja nie mam żadnych mediów społecznościowych, stąd ten post tutaj. Pomożecie?

#siatkowka
  • 7
@groman43: nawet jakby któraś nasza drużyna wygrała 2 razy piłkarską Ligę Mistrzów to również wiele osób by tego nie kojarzyło, chyba masz za duże mniemanie o ludziach i nie doceniasz ich ignorancji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rbk17: Znam takich, którzy do dzisiaj wspominają zwycięski remis na Wembley.
Owszem, wiele osób mogłoby zapomnieć o dwukrotnej wygranej piłkarskiej LM (sam nie wiem, kto ją wygrał w zeszłym roku ( ͡º ͜ʖ͡º)), ale przynajmniej media trąbiłyby o tym przez cały tydzień.
@groman43: Na TT z pół roku temu miałem rozmowę z Mielewski nt tego jak Pol$zmat blokuje rozwój polskiej siatkówki. Zapomnij człowieku, ściana i opór. Masz dobre intencje ale to walka z wiatrakami. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@niepoprawny_pesymista: Brak wybranych meczy na otwartych kanałach, totalny brak materiałów z +L w mediach typu YT (highlights lub Shorts) czy TikTok. Lekki powiew świeżość wniósł ostatnio J. Bednaruk. Do tej chwili nie ma magazynu który w jakimś stopniu promowałby +L oraz TuronLigę. 7strefa to spęd starych dziadów bez pomysłu.
Skracając to do jednego zadnia. Pol$zmat prócz pokazywania meczy nie robi nic więcej - promocja? zapomnij.
@groman43: @Ice_Glaze oj ileż ja już się napisałem o niekompetencji Polskiej Siatkówki w ujęciu marketingowym. O tym tak naprawdę to zacząłem pisać na wykopie, kiedyś nawet napisałem, że spróbuje coś z tym zrobić. Na razie studiuje i daleko to wizja pracy w PZPSie czy w Polsacie xD ale no na pewno da się zmienić wiele. Podstawą jest na pewno zbudowanie stabilności ligi, żeby ta się co rok nie zmieniała pod względem
Polsat powinnien go transmitować na otwartej antenie


@groman43: To jest najwiekszy problem. Jakby chociaz raz na jakis czas jakis hitowy mecz puscili na jakims polsacie to by juz duzo zmienilo w swiadomosci ludzi.
Sam nie mam polsatu sport i musze ogladac w internecie. To skoro ja musze sie meczyc i dodatkowy wysilek w to wkladac to osoba, ktora nie interesuje sie siatkowka nawet nie ma okazji sie nia zainteresowac.

A fakt,