Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem są duże szanse, że niedługo po raz pierwszy dwie polskie drużyny zmierzą się w finale LM. Moim zdaniem jest szał. Tylko co z tego? Przeciętny zjadasz chleba w kraju nadwiślańskim wie o siatkówce niewiele - Śliwka zawsze kiwa w ataku a Fornal jest przystojny. O ile jeszcze potecjał kadry jest wykorzystywany marketingowo jako-tako, to kluby siatkarskie w polskiej przestrzeni medialnej praktycznie nie istnieją. O tym, że wiele osób nie słyszało, że polska drużyna wygrała dwukrotnie siatkarską LM już nie wspomnę. Smuteczek,

Na pewno jedną z przyczyn jest tutaj brak transmisji w otwartej telewizji. I tutaj chciałbym wrócić do finału tegorocznego finału LM. Wpadłem na szalony pomysł. Jesli co najmniej jedna polska drużyna zagra w tym meczu, Polsat powinnien go transmitować na otwartej antenie. Tylko pewnie nie ma tego w planach :) Dlatego trzeba zrobić akcję w mediach społecznościowych, skontaktować się z ludźmi, którzy mają odpowiednie zasięgi i zachęcić Solorza-Żaka do zmiany planów. Ale ja nie mam żadnych mediów społecznościowych, stąd ten post tutaj. Pomożecie?

#siatkowka
  • 7
  • Odpowiedz
@groman43: nawet jakby któraś nasza drużyna wygrała 2 razy piłkarską Ligę Mistrzów to również wiele osób by tego nie kojarzyło, chyba masz za duże mniemanie o ludziach i nie doceniasz ich ignorancji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@rbk17: Znam takich, którzy do dzisiaj wspominają zwycięski remis na Wembley.
Owszem, wiele osób mogłoby zapomnieć o dwukrotnej wygranej piłkarskiej LM (sam nie wiem, kto ją wygrał w zeszłym roku ( ͡º ͜ʖ͡º)), ale przynajmniej media trąbiłyby o tym przez cały tydzień.
  • Odpowiedz
@groman43: Na TT z pół roku temu miałem rozmowę z Mielewski nt tego jak Pol$zmat blokuje rozwój polskiej siatkówki. Zapomnij człowieku, ściana i opór. Masz dobre intencje ale to walka z wiatrakami. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@niepoprawny_pesymista: Brak wybranych meczy na otwartych kanałach, totalny brak materiałów z +L w mediach typu YT (highlights lub Shorts) czy TikTok. Lekki powiew świeżość wniósł ostatnio J. Bednaruk. Do tej chwili nie ma magazynu który w jakimś stopniu promowałby +L oraz TuronLigę. 7strefa to spęd starych dziadów bez pomysłu.
Skracając to do jednego zadnia. Pol$zmat prócz pokazywania meczy nie robi nic więcej - promocja? zapomnij.
  • Odpowiedz
@groman43: @Ice_Glaze oj ileż ja już się napisałem o niekompetencji Polskiej Siatkówki w ujęciu marketingowym. O tym tak naprawdę to zacząłem pisać na wykopie, kiedyś nawet napisałem, że spróbuje coś z tym zrobić. Na razie studiuje i daleko to wizja pracy w PZPSie czy w Polsacie xD ale no na pewno da się zmienić wiele. Podstawą jest na pewno zbudowanie stabilności ligi, żeby ta się co rok nie zmieniała pod względem
  • Odpowiedz
Polsat powinnien go transmitować na otwartej antenie


@groman43: To jest najwiekszy problem. Jakby chociaz raz na jakis czas jakis hitowy mecz puscili na jakims polsacie to by juz duzo zmienilo w swiadomosci ludzi.
Sam nie mam polsatu sport i musze ogladac w internecie. To skoro ja musze sie meczyc i dodatkowy wysilek w to wkladac to osoba, ktora nie interesuje sie siatkowka nawet nie ma okazji sie nia zainteresowac.

A fakt,
  • Odpowiedz