Wpis z mikrobloga

czy ktoś miał problem z #ledger polegający na tym, że nie byliście w stanie wysłać tokenów BEP20 na Binance? W sumie nie wiem jak z innymi giełdami. Sprawdziłem adres portfela swojego i tokeny są, ale jak chcę je wysłać to jest status "sent" ale "not confirmed" i tak sobie stoją. Usunąłem cache z urządzenia i wtedy znikają te transakcje wysyłki xD wysłałem sobie inną krypto i normalnie doszła na #binance. Tego samego dnia wysłałem sobie na portfel trochę #bnb by mieć na opłatę gasu i normalnie doszło. Nie rozumiem o #!$%@? chodzi?

#kryptowaluty
a.....r - czy ktoś miał problem z #ledger polegający na tym, że nie byliście w stanie...

źródło: Screenshot 2023-03-18 at 03.35.07

Pobierz
  • 8
@Obruni: no tak, pobiera mi je nawet, jak nie miałem to od razu krzyczało, że nie mam BNB by pokryć gas i nie mogłem nic wysłać, więc je dosłałem, zatwierdziło je i już normalnie mogłem wysłać CAKE np i widać tą opłatę za gas, ale #!$%@? utyka to nie chce się wysłać, a po usunięciu cache transakcje znikają jakby nigdy nie wyszły poza Ledger ( ͡° ʖ̯ ͡°
@emjot86: kurde, dziękuję, dodałem sieć BNB, ale nie znajdowało mi tych tokenów xD musiałem dodać je ręcznie i udało się wysłać, kurde... ufff (,) a najlepsze, że w portfolio nie chce mi np dodać SAND bo pokazuje komunikat, że jest dodany xD dopiero w widgetcie zaskoczyło i mogłem wysłać...