Wpis z mikrobloga

Reminder: NIGDY nie kupujcie na firmę w morele.net @morele_net

Morele oszukuje klientów. Kupując u nich na firmę w momencie zapłaty tracicie jakiekolwiek prawa, nawet jeśli przyślą wam cegłę albo paczka nie dojdzie nie biorą za to odpowiedzialności i uznają temat za zamknięty (słowa konsultanta z infolinii). Mnie tak oszukali na blisko 2000zł, sprawdźcie regulamin przed zakupem. Oszczędzenie kilkunastu złotych nie jest warte wtopienia tysięcy. Gdyby nie prawa konsumenta był by to 100% scam.

Jest jeden wyjątek kiedy kupujesz na jdg ale nie do celów zawodowych. Wtedy działa rękojmia, ale urząd skarbowy też będzie zadowolony że na firmę kupujesz rzeczy nie do pracy. Pewnie donoszą w zamian za spełnienie obowiązku sprzedania sprawnego towaru.

Zawsze warto splunąć na morele.net jak tylko jest okazja.

#komputery #zakupy #skladamkomputer #morele #oszukujo
  • 6
Jest jeden wyjątek kiedy kupujesz na jdg ale nie do celów zawodowych. Wtedy działa rękojmia, ale urząd skarbowy też będzie zadowolony że na firmę kupujesz rzeczy nie do pracy.


@kmiclowsky: no szkoda że nie są dobrymi ziomeczkami nie zgłaszających złodziei.
Lepszej reklamy nie mogłeś im zrobić
@Gabaryt: Jak dla mnie to jest po prostu oszustwo. Wrzucają w kartony uszkodzony towar ze zwrotów, nawet tego nie pakują żeby broń boże nie dotarło w całości i "nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi".
@Rad-X: Z jakiegoś powodu w ustawie jest zapisany taki wyjątek, że kupując na jdg ale w celach niezwiązanych z prowadzoną działalnością chronią cię prawa konsumenta. Czy każdy prywaciarz to dla ciebie od razu zły złodziej, a każdy kto odlicza vat to złodziej^2? Za to morele cacy widzę :)
@Rad-X: Tak na to nie patrzyłem. To teraz czuję się dumny z tego że okradło mnie morele, zakładając że faktycznie donoszą na ludzi korzystających z rękojmi :) Oby to robili! W ogóle powinniśmy zlikwidować własność prywatną, państwo nie będzie robiło takich rzeczy i będę wiedział że moje podatki są właściwie rozdysponowane