Wpis z mikrobloga

Do pomysłodawców akcji barylkakrwi (specjalnie bez taga ;) ): @viejra @kravjec @PanKawa :)

Powolutku zbliżamy się do końca akcji, dlatego chciałem delikatnie zasugerować, że fajnie byłoby zacząć myśleć o przygotowaniu podsumowania akcji. Możemy się nie wyrobić na dzień zakończenia akcji, ale fajnie by było, by podsumowanie było jakoś niedługo po.

Być może jest wśród barylkowiczów jakiś grafik o którym wiecie, który chciałby przygotować infografikę? Na pewno usługi takich osób się przydadzą :) Nie chce natomiast pytać o to na tagu, bowiem podsumowanie powinno być taką malutką niespodzianką dla użytkowników :)

Jeżeli chodzi o mnie, to w wolnej chwili mogę przygotować mechanizm, który automatycznie zliczy użytkowników, którzy brali udział w akcji, zliczy kto oddał najwięcej, ile różowych/niebieskich pasków brało udział w akcji... czy nawet odpyta użytkowników o grupę krwi. Nie ma sensu robić tego ręcznie, skoro można napisać skrypt :)

#tajne #tagujto....
  • 10
@noisy: tak odnośnie skryptu, to nie wiem czy Ci się uda bezbłędnie go stworzyć. Bo pod tagiem bywały posty nie na temat, błędne wyliczenia, parę osób w ogóle nie do końca zapoznała się z zasadami. Ostatnio @alealeksandra @goblin21 i @kiler129 zajmowali się sprawdzaniem baryłki, więc mogą mieć listę wszystkich uczestniczących :>

Odnośnie podsumowania, to pomysł jest dobry, niemniej jednak ja się raczej nie podejmę wyzwania. Grafików mi znanych niestety też brak.
@alealeksandra: @PanKawa: Spisać nicki dość łatwo w sumie kawałkiem kodu JS i 15 minut filtorwania pół-ręcznego.

Jak znajdę chwilę to zrobię to dziś w nocy, jak nie to jutro wieczorem. Co do statystyki kto i ile to może być problem - próbowałem ale jest taki bałagan, że szok.

I tak wiadomo, że ja oddałem najwięcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)