Wpis z mikrobloga

#okulary #zdrowie #sen #spanie czy używał ktoś czerwonych okularów do blokowania światła niebieskiego? Ostatnio oglądałem na youtube godzinny wywiad z założycielem firmy która produkuje takie okulary i w sumie gadał z sensem no, ale 500 zł za takie okulary to chyba lekka przesada. Widziałem też okulary innej firmy za około 100zl.
Generalnie problem mam taki, że budze się w nocy ( ale potem bardzo szybko zasypiam) co chyba nie powinno się zdarzać. Bardzo bardzo rzadko zdarza się, że prześpię cala noc i wtedy nawet pamiętam jakiś sen. Jestem też wtedy bardziej wypoczety.
M.....B - #okulary #zdrowie #sen #spanie czy używał ktoś  czerwonych okularów do blok...

źródło: stark-nightshield-2-300x300

Pobierz
  • 1
@MPWKZB: Ja posiadam Eyeshieldy z twojej fotki ale Dayshieldy czyli z jaśniejszym szkłem. Używam do codziennej pracy przy monitorze. Zupełnie zniknął mi problem suchości oczu który miałem wcześniej a dodatkowo oczy praktycznie w ogóle nie wydaja się być zmęczone nawet po 10h patrzenia w monitor. Co do snu to jego jakość też się polepszyła. Polecam