Wpis z mikrobloga

Widziałem, że w ochronie (idealna praca dla #!$%@? przegrywa) są zmiany 24/48. Ktoś mi może wytłumaczyć, jak wyglądają takie zmiany? Jak wytrzymać w robocie bez przerwy 24 godziny i to jako ochroniarz? A 48? To ma być jakiś żart? Jak niby wygląda praca bez przerwy przez 48 godzin?
#pracbaza #ochrona
  • 10
@dziobnij2 Zależy od obiektów. Ale zwykle jest tak, że w nocy dzielisz się z kimś pracą na pół i zwykle te 3 godzinki na dobę idzie przespać. Na typowych cieciówach to noc tylko mija od drzemki do obchodu. System dobowy najlepszy. 24/48 jak chcesz zarobić, a jak nie to robisz 7-8 dób w miesiącu i już jest pełny etat.
@kiszczak zależy gdzie trafisz jak ci każą co 10 minut patrolować teren albo patrzyć co ludzoe wnoszą i wynoszą na zakład to chyba nie. Janusze różne dziwne umowy z firmami zawieraja a potem musisz jakieś szajsy robic. Nie nie pracowałem , mówię to z perspektywy obserwacji.
@humun Wszystko zależy od obiektu, ale naprawdę można się urządzić, nie narobić, a nawet zarobić. Bo jakby nie patrzeć 24/48 to 240, w porywach do 264 godzin w miesiącu. Nie wiem jakie teraz są stawki, ale już jak ja byłem koordynatorem to na centralach pożarowych stawki oscylowaly w okolicach 15-19zl netto/h. Niejednego magistra i inżyniera na ochronie wyuczyłem:) ALE ochrona ochronie nierówna. Tych najlepszych fuch, to Ty raczej z perspektywy klienta nawet