Wpis z mikrobloga

Zamawialiśvie coś z prima3d.com? To scam czy sklep? Moja paczka ze szwecji odbija się między polską, niemcami a francją od 10 dni i dostaję masę scamowych maili żeby ją śledzić (fedex). Już ją ukradli czy to jakiś nowy przekręt? Sklep nie odpowiada na maile, mają niby dobre opinie na trustedshops #druk3d #3dprinting #drukarki3d
  • 4
Zamawialiśvie coś z prima3d.com? To scam czy sklep?


@kmiclowsky:

to sklep, nawet dobry :)

Moja paczka ze szwecji odbija się między polską, niemcami a francją od 10 dni i dostaję masę scamowych maili żeby ją śledzić (fedex).


@kmiclowsky:

niestety fedex mocno ssie... u mnie paczka lezala blisko 3 tygodnie w PL zanim mi ja dostarczyli :/

Szwecja - Polska - 3 dni,
dostawa na terenie samej PL - 3 tygodnie
@sylwek2k: U mnie śmieszniej. Szwecja -> Francja -> Niemcy -> Francja -> Polska -> Francja -> Niemcy -> Francja. Próbowałem kontaktować się ze sklepem i od 3 dni bez odpowiedzi. Hmmm, No i ten nawał wiadmoośći z domen typu jdfshf33rug3g23.com że moja paczka czeka na odbiór tylko muszę dopłacić. Sklep ma wyciek albo sprzedał moje zamówienie scammerom.
Próbowałem kontaktować się ze sklepem


@kmiclowsky:

kontaktuj sie z przewoznikiem - sklep za przeproszeniem g..no moze...

A ze przewoznik jest gowniany, to juz inna kwestia :D Przez 2 tygodnie nie potrafili przyjechac po odbior paczki do nadania :D