Wpis z mikrobloga

A, chciałbym tylko tutaj powiedzieć że jeśli ktokolwiek się zastanawia nad #telefony marki #asus to nie polecam, i na ich #zenfone 8 i 9, część ludzi skarży się na baterię, coś gdzieś #!$%@? w sofcie, albo część telefonów ma coś wadliwego w sprzęcie telefonu, że w pewnym momencie po prostu zaczyna pożerać baterię i niewiadomo co, android wyświetla jako "Inne" i siema, telefon raptem 1.5 roku ma, i ledwo co daje rade dzień, na max 3-3.5h SOT #android na ich forum, reddicie masa takich informacji, i #!$%@? z tym robią xD
  • 3
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Jurigag: kupiłem sobie Zenfone 9 i główny problem z tym telefonem to nagrywanie filmów - 60 klatek na sekundę tnie jak cholera, gubi pojedyncze klatki. Serwis oczywiście uznał, że wszystko w porządku. Telefon użytkuje teraz małżonka, która nie potrzebuje filmów w 60fps, ja przesiadłem się na S23+ i inna bajka. Nigdy więcej jakiś firm krzak, która nie potrafi porządnego sprzetu zrobić, bo to tylko problem. Ale co mają uje moje pieniądze,
@S.....y: Napiszę komentarz, mimo że to stary wpis.

Nie wiem, jak tam nowsze modele, ale jeżeli chodzi o telefony 5Z to są bardzo dobre, nie mają żadnych restartów w losowych momentach czy w ogóle jakiś dziwnych sytuacji. Więc albo mowa o wersji 5 (bez Z) które są generacją starszą. Wśród moich znajomych którzy też mają Zenfony, to też nie słyszałem słów narzekań. Przy czym, nie jest ich wielu, większość korzysta z