Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@gascoigne: Specjalnie. Miałam nadzieję, że widać, iż nie mam ambicji by to płótno było realistyczne i akademickie XD

Może stosuję kanon starożytnego Egiptu, kto ważniejszy ten większy?

A tak serio, to trochę nawiązanie do femdom i fetyszu który teraz nie wiem jak się nazywa, ale taki gdzie takie wielkie babska dosiadają cherlawych facecików. Np u Namio Harukawy, z tym że on malowal konkretnie tylko siadanie na mordzie.
@Onkosfera: no o to pytałem. mnie do akademii daleko i nie po drodze. ale kiedyś tak długo smarowałem jedną babkę i tak mnie opętała jej twarz, że po 40h nie widziałem, ze ma jedną rękę dwa razy chudszą od drugiej. ;)

więc pytałem czy to specjalnie czy to tego typu kejs.
;)
@gascoigne: "...smarowalem jedna babke..."

Jakie to #!$%@?, nasze, polskie. Piekne.
Dla tego typu perelek powstal internet. (Gwiazdka)
()

Zawsze mnie zastanawia jak np. mogly wygladac dniowki i "dialogi w robocie" rzezbiazy. Tych z np.
Indii. No bo taki ornament tylko z plaskorzezb. Na swiatyni. Fallusy, pozycje itd.
To trwa sporo czasu.
Wstaje taki artysta, dyskutuje z mistrzem kamieniarskim rzezbiac pietnastego #!$%@? w piatej waginie
@Niedobry: Polecam Pratchetta. Zwłaszcza w przekładzie Piotra W. Cholewy. Potrafił tego typu "rozkminy" puentować w 2-3 zdaniach.

Nawet niekoniecznie Świat Dysku. "Kiksy klawiatury" to też rarytas i są tam historie z roboty. Nie artystów- lepiej- pracowników elektrowni atomowej. ;)

Ja tamto chyba po prostu pisałem na telefonie. A urządzenie to tak mnie wkurza i tak nieprecyzyjnie wbijają mi się te literki, że staram się pisać na nim jak najmniej, stosując nonszalanckie
@gascoigne: Alez... Klasyke zawsze warto polecac. Nieskromnie powiem ze z konkursu wiedzy o uniwersum dyskowym jakies miejsce wywiozlem. Kiedys. Lata temu na Pyrkonie moze to bylo... Ale jednak. XD