Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem, jednym z powodów małego ruchu na nowym wykopie jest to, że większość nie wie, że na danym tagu widzi tylko "najlepsze wpisy" zamiast "wszystkie wpisy" (lub odwrotnie). Myślę, że nie wszyscy w ogóle wiedzą o takiej opcji. Korzystam z wykopu codziennie a sam się na tym łapię, że oglądam tylko "najlepsze" zamiast "wszystkie" (a czasem odwrotnie). Powinno to być bardziej widoczne, bardziej intuicyjne.
#nowywykop #wykop #wykopchangelog
CzystaOdra - Moim zdaniem, jednym z powodów małego ruchu na nowym wykopie jest to, że...

źródło: temp_file.png3665385429863776163

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@CzystaOdra: Dobrze, że o tym wspominasz (ツ) Rano dyskutowaliśmy na ten temat. Postaramy się zaproponować inne (od obecnego) rozwiązanie, ale będzie to wymagało drobnych ingerencji w układ strony. Damy znać gdy zadanie będzie gotowe :-)
  • Odpowiedz
Oprócz tego nada nie mogę się przyzwyczaić


@pijmleko: Kategorie pozwalają w lepszy sposób przeglądać Wykop. Jeśli na przykład jesteś fanem motoryzacji, wszystkie informacje ze wszystkich motoryzacyjnych tagów znajdziesz w kategorii "motoryzacja". Oczywiście kategorie na górze, to kategorie zaproponowane przez nas. Masz jednak możliwość stworzenia własnych kategorii - sam ustalasz nazwę, sam ustalasz co znajdzie się w kategorii, z jakich tagów będzie ona tworzona. Sprawdzałeś już ten sposób przeglądania Wykopu? (ツ)
  • Odpowiedz
@CzystaOdra: myślę, że masz w 100%. Jestem zatwardziałym wykopkiem, a sam dopiero niedawno dowiedziałem się, że tagi nie są zepsute, tylko domyślnie jest zaznaczone, że mają się wyświetlać najlepsze. Ta belka powinna być albo dużo bardziej widoczna, albo domyślnie powinny się wyświetlać najnowsze.
  • Odpowiedz