Wpis z mikrobloga

oczywiście, wykradli karetkę od władz i sprzedają na olx


@niegwynebleid: Nie sądzę żeby wykradli, mogli po taniości kupić lub przekupić urzędnika. Tak na Ukrainie jest korupcja przeciętnie większa niż w krajach UE, trochę potrwa zanim zejdzie do poziomów kiedy będzie dało się z tym normalnie żyć. W ogole też bym nie robił z tego problemu, nie takie wałki odchodzą i będą odchodziły, ta sprawa jest pomijalna.
@Arriva: @yanush @Darson666 @yanush Bez obrazy ale czy wy macie tak zryte mózgi propagandą czy co ?
Czemu to ma być fakeowe ogłoszenie. UWAGA w Niemczech czy w Polsce tez można kupić stare karetki XDXD I co to też są fake ? Nie wiem jest jakiś zakaz sprzedaży karetek ? xD A tak poza tym to :
Po pierwsze na Ukrainie jest mentalność korupcyjna jak u nas kiedyś była jak w
Pobierz lentilek - @Arriva: @yanush @Darson666 @yanush  Bez obrazy ale czy wy macie tak zryte...
źródło: mobile.de
@LukaszTV: ja #!$%@? ale niektórzy z was bałwany są dobrze że nie widzicie ile karetek się rocznie sprzedaje na wszelkich aukcjach internetowych. Sam sprzedałem jakieś na Ukraine, doliczyłem coś i poszło na export do nich. A tu chłop odkrywa że normalnie karetki się sprzedaje a mysli że wszyskie na Ukraine idą w darach za darmo, ty #!$%@? za mądry to nie jesteś ci powiem. Jak masz dziecioka to zrób mu badania
@yanush mojemu koledze ukradli zegarek z szafki na siłowni bo był błąd i się otworzyły wszystkie i gościu następnego dnia wystawił na olx xD
Mogę w to uwierzyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
@eragonn14: No może karetka stoi jeszcze u nas, a ją chcą opchnąć na Ukrainie ? XD Tak poza tym to co jak sprzedaż auto Ukraińcowi w Polsce to zabierasz blachy i dajesz mu aut bez blach ? XD Tak to nie działa przecież. Jak ja sprzedawałem auto komuś to blach nie zabierałem XD