Wpis z mikrobloga

Jak czesto tripujecie i z jakimi dawkami? Zarzucilem dwa tygodnie temu 2,5g, przez tydzien mialem zajebiste afterglow, bylem produktywny, zmotywowany - no i teraz to juz zdechlo. A nie wiem czy wrzucanie grzybow co dwa tygodnie to dobry pomysl ( ͡° ͜ʖ ͡°) #psychodeliki #lsd #psylocybina
  • 5
  • Odpowiedz
Jak czesto tripujecie i z jakimi dawkami?


@bitkoin: tripuję wtedy, kiedy czuję taką potrzebę i wołanie (grzyby same mnie wołają i przekazują wiadomość - przydałaby ci się praca nad sobą - zapraszamy). Ostatni raz był ponad rok temu i była to duża dawka. Nie czuję prawie w ogóle potrzeby tripowania, ale to może też brać się z mojego stylu mikrodawkowania, które czasami nie jest mikrodawką - ponieważ przy prawie codziennym mikrodawkowaniu
  • Odpowiedz
@bitkoin: Wez porzadna dawke 5-8g to wtedy mozna uznac za porzadnego tripa i nie bedzie ci sie chcialo tego powtarzac przez pol roku.

2,5g to trip taki sam jak wyjscie do osiedlowej zabki, #!$%@? 5g to trip jak nad morze a #!$%@? 8g to trip jak stad do Japonii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS Tripy to tak naprawde podroz we wnetrze samego siebie, ale przy wyzszych dawkach
  • Odpowiedz
  • 0
@jegertilbake: 8g tez mam zaliczone, dotarlem do konca wszechswiata i film sie urwal ( ͡º ͜ʖ͡º) grzyby traktuje tylko jako narzedzie i wydaje mi sie, ze dawka nie ma znaczenia, bo ten cudowny stan godmode i tak zawsze trwa tydzien, przynajmniej w moim przypadku
  • Odpowiedz