Wpis z mikrobloga

Pewnie wygrany mecz w dwóch setach 6-3 6-1 . Najbardziej cieszy pewny serwis (Iga nie została przełamana). Mecz dużo nudniejszy, niż wczorajsze spotkanie z Bianką. Zdecydowanie Kanadyjka grała na wyższym poziomie od Brytyjki. Iga wygrywa te mecze dużą przewagą fizyczną. #tenis
Madziol127 - Pewnie wygrany mecz w dwóch setach 6-3 6-1 . Najbardziej cieszy pewny se...

źródło: FrPHn5WWYAgusmt

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Madziol127: Do stanu 2:2 Iga popełniała zbyt dużo błędów, ale gdy uspokoiła grę nie było już żadnego zagrożenia ze strony Emmy. Szkoda, że Emma po godzinie gry całkowicie odpuściła i nie było żadnego oporu z jej strony.

A mecz z Biancą to zdecydowanie najlepsze spotkanie tego turnieju po stronie WTA. Było oczywiście trochę błędów, ale pod względem widowiskowości to absolutny TOP. Mam nadzieję, że Bianca zacznie grać regularnie na wysokim
  • Odpowiedz
@Madziol127: cytując ekspertów piłkarskich Raducanu zabrakło świeżości w kroku, zwłaszcza w drugim secie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja rozumiem że miała dużo kontuzji i w treningu nie da się do końca wyćwiczyć obciążenia meczowego ale bez przesady.

A co do treningu to oglądałem wczoraj Sakkari i chyba zrobiła redukcję na siłce bo mięśnie bardziej widoczna ale waga tą sama ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz