Wpis z mikrobloga

Czesc jaki szampon do wlosow kreconych polecacie.
Mam troche dluzsze wlosy, koncza sie gdzies na wysokosc dolnej wargi ust, moze lekko nad podbrodkiem
Nie sa to loczki, sam nie wiem jak one sa krecone ale tak mi powiedziala fryzjerka wiec ufam, aktualnie korzystam z jakiegos yope z rossmana i do tego odzywka reuzel, wlosy za kazdym razem mi sie pusza i nie wiem czy to jest kwestia zlej pielegnacji czy po prostu szampon jest do dupy. Odzywka jest raczej spoko bo, wlosy po niej sa mieciutkie i ladnie wygladaja, no ale potem i tak jak juz sie wysusza to sie pusza, oczywiscie to nie jest tak ze ona sa tak spuszone ze wstyd mi sie pokazac gdzies, ale wolalbym unikac tego.

#pielegnacja #uroda #kosmetyki #wlosy #pytanie
  • 2
@wengluch99: o kręcone włosy trochę inaczej się dba, przede wszystkim nie rozczesuje się ich na sucho, tylko na mokro. Poza tym kręcone włosy dobrze jest stylizować na piankę/żel wgniatając je we włosy, a następnie suszyć z dyfuzorem i na koniec wgnieść jakiś olejek/serum w suche już włosy. Dzięki temu włosy się tak nie puszą

Jest masa instrukcji na internecie, możesz się zainspirować: https://youtu.be/beMf86rM4i0?t=160