Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka misza w poloni 1.0 tak naprawdę mial schronienie, dobrą metę podczas lockdownów, darmową baze wypadową i mieszkanie wśród rodakow, było z kim wypić, pogadać po polsku itd a teraz udaje ze łysemu nic nie zawdzięcza bo przyleciał na zlexebie Watykanu. To ciekawe kto go poznał z Jun która teraz robi mu główny kontent, czy z gapą z którym walił kielichy z zamrażarki
  • 21
@kryptowalutowywariat: z tego co ja ogladalam Misza miał lokal mieszkanie obok Poloni 1. U Machaja przesiadywał. Żywił się często też po za Polonią. Owszem pijał pogadał po polsku używał netu ale też nie przesadzajmy ze bez Prezesa Misza by zginął. Obejrzyj sobie u niego odc z Kambodży ile pokazuje June inne tematy ile w tym Łysego.
Machaj też na tym zyskał bo jednak bankowo pomyślał Misza ma suby to mi też
@mexicofan: POMachaj to wredna, zawistna i złośliwa istota. Typ hama i oprawcy. Uniwersum po jego przyjeździe wejdzie w finałową fazę :) Także Łysy jedź, kontent sobie zapewnisz i trochę dymów zrobisz. Swoją drogą Gapa umie o swoje zadbać, także powinno być ciekawe starcie tej dwójki
@kryptowalutowywariat: @fiddle @mexicofan No to ja uważam, że Łysy jest traktowany na tyle na ile sobie zasłużył. Gdyby misza uchlał ryło i zsikał się w gacie to przypadkiem łysy by to pokazał i misza o tym dobrze wie
Łysy potrzebował kumpla do chlania i go dostał, ba nawet zaproszenie do watykanu dostał. Dziękuje do widzenia każdy robi swoje.
Przez swoje #!$%@?ństwo odsunęli się wszyscy i to jest wina Łysego a nie
@Miskagnoju: Łysy na weselu gdzie ostatnio był pokazał się z klasą. Kuzwa poliester koszulka polo podrobja amour, klapki z gumy i szorty.... Misza i inni z Poloni 1. 0 czy 2.0 byli w koszulach krawatach... Łysy to jest wieśniak mega...
Srejle jak go kiedyś z sister odwiedziła to pamiętam rano drzwi otworzył i pa. Nawet im walizek nie sprowadził. Kto by takiego prostaka chciał na swoich poważnych mediach. Temu tv jak
@kryptowalutowywariat: Z innej strony przylecial cash... ale nie po to do kambodzy by latac po polskich knajpach jesc polskie zarcie i pic wódkę... Jesli tego by szukal to zapewne polecial by do polski. Chlop ma kontent plenerowy wypady zwiedzanie itp itd. a jak jest z łysym? Siedzenie na dupie raz do roku wypad na plaze i do sklepu, picie wodki i tyle ? Ja rozumiem ze łysego odwiedzaja widzowie ale typowi
@kryptowalutowywariat: ja ogladam Łysego od czasu Chin nic mnie nie zaskoczy.... Dla mnie Łysy to tak samo kleszcz jak Gapa. Wiesz w Kambo była też fajna para z dzieckiem youtuber ów ostatnio jak myślisz czemu o nich nie zrobił lajfa czemu go nie odwiedziło i nie wpadli na pizzę. A byli w stolicy i w Kampot i u Łysola w mieście. .. Wiesz czemu bo to nie Cash co ma w